Klienditeenindaja

Klienditeenindaja

Klienditeenindaja töö eesmärgiks on Olerexi klientidele meeldiva ja kvaliteetse teeninduskogemuse pakkumine.

HETKEL OTSIME KLIENDITEENINDAJAID JÄRGMISTESSE MEESKONDADESSE:
JÕELÄHTME, TALLINNA SÕLE, TALLINN ÕISMÄE, TALLINN LAAGNA, KURESSAARE, HAAPSALU, ELVA, TARTU RÄNI, VILJANDI, PÕLTSAMAA, RAKVERE, PAIDE, PÕLVA, VÕRU, ASERI, KIVIÕLI, TAPA, TÜRI.

Kas Su silmad paneb särama järgnev?
Olerex on Eesti suurim kütuste jaemüüja, kes teenindab aastas miljoneid kliente. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele tanklakaubanduse komplekslahendusi tagades õnneliku ostuelamuse. Käesoleva aasta eesmärk on saavutada teeninduskvaliteedi liidri roll Eestis ja jääda seda hoidma.
Kui Sa oled särasilmne inimene, kellel on võimekus klientidele pakkuda rõõmsameelset ja kvaliteetset ostukogemust ning soovid kasvada ja areneda koos Olerexi meeskonnaga, siis võid just Sina olla inimene, keda me otsime oma meeskonda klienditeenindajaks.

Peamised tööülesanded on:
• sõbralik ja kvaliteetne klienditeenindus;
• aktiivse lisamüügi pakkumine klientidele;
• kauba väljapanek ja korrashoid;
• teenindusjaama territooriumi ja saali esindusliku välimuse eest hoolitsemine;
• aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnapõhisest tööst.

Ootused kandidaadile:
• keskharidus;
• eesti keele oskus väga heal tasemel.

Oled sobiv kandidaat, kui omad head suhtlemisoskust ja empaatiavõimet. Sul on võime paindlikult ja kiirelt lülituda ühelt tegevuselt teisele. Sulle on omane iseseisvus, viisakus, ausus ja täpsus oma töös. Oled koostöövõimeline ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub
Sind ootab huvitav ja mitmekesine töö kiiresti arenevas ettevõttes, tulemustele orienteeritud meeskond, ettevõttesisene karjäärivõimalus, paindlik töögraafik, Sangari disainitud ametirõivad, konkurentsivõimeline põhipalk koos ülemise piirita tulemustasuga.

Juhul kui Sa ei leidnud endale sobivat teenindusjaama ülaltoodud nimekirjast, kuid soovid ikka meie armsa meeskonnaga liituda, siis saada meile oma CV koos tööpiirkonna sooviga personal@olerex.ee. Lisainfo telefonil 6 100 110.

PS. Ootame oma ridadesse ka suveperioodi asendajaid! Võta julgelt meiega ühendust.