Ole Eestis KAMPAANIA REEGLID

Võitjad:
Juuni - Kaspar Elmi
Juuli - Sulo Särkinen
August - Merle Mangusson

Kampaania "OleEestis" ametlikud reeglid (edaspidi: Reeglid):

1. Kampaania

Kampaania "OleEestis" (edaspidi: Kampaania) on alates 03.06.2020 kuni 31.08.2020 (k.a) toimuv tarbijamäng, mida korraldab Olerex AS (registrikoodiga 10136870), asukohaga Võru 176, Tartu, Tartumaa 50112 (edaspidi: Korraldaja).

Kampaania toimub kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Olerexi täisteenindusjaamades ja www.oleeestis.ee veebilehel. Kampaania info asub veebilehel https://www.oleeestis.ee

2. Kampaania sisu

"OleEestis" on Olerexi erakliendi (OLEREX PLUSS) tarbijamäng. Igale Olerex Pluss kliendile, kes ostab kampaania perioodil korraga vähemalt 25 liitrit kütust (k.a autogaas) või teeb teenindusjaamas vähemalt 5€ ostu, koguneb Olerexi iseteenindusse ning www.oleeestis.ee lehele üks digi-tempel. Kümne digi-templi kogumisel osaleb klient iga kuu ühe aastase kütusevaru loosimisel. Iga päev saab klient www.oleeestis.ee veebilehel keerutada ühe korra õnneratast ning võita väiksemaid auhindasid, mis kuvatakse võidu puhul ühe tunni jooksul vautšerina Olerex äppi ja kodulehel olevas iseteeninduses (https://iseteenindus.olerex.ee/)

3. Osalemine

1. Kampaanias osalevad kõik OLEREX PLUSS kliendid, kes on kampaania perioodil ostnud Olerexi täisteenindusjaamast vähemalt 25 liitrit kütust või sooritanud vähemalt 5€ ostu. Üks nõutud tingimustel tehtud ost annab ühe digi-templi. Digi-templite kogus päeva jooksul ei ole piiratud.

o Kampaanias osalevad kõik Olerex Pluss kliendid, kes on sooritanud kütuse või kauba ostu alates 03.06.2019 kell 00.01 ning on kasutanud ostu vormistamisel enda tuvastamiseks ID kaarti Olerexi sooduskaartina.

2. Kampaanias osaleja poolt esitatud andmete täpsustamiseks on Korraldajal õigus Kampaanias osalejaga täiendavalt ühendust võtta.

3. Kampaania kestab 03.06.2020 kuni 31.08.2020 (k. a).

4. Kampaanias võib kampaaniaperioodi jooksul osaleda mitmeid kordi ehk iga ID-kaardiga registreeritud ost läheb kirja eraldi ning osalemise tingimuste täitmisel saab klient digi-templi. Iga kümne digi-templi kogumine annab ühe loos-pileti peaauhinna loosis. Loos-piletite arv ei ole piiratud, suurem arv loos-pileteid suurendab tõenäosust võita peaauhind.

5. Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad täiskasvanud (vähemalt 18-aastased isikud seisuga 3. juuni 2020). Korraldaja töötajad ei oma õigust Kampaanias osaleda.

4. Auhinnad

Kampaania peaauhind on "ühe aasta kütusevaru". Ühe peaauhinna väärtus on 1200€ Olerex ID-krediiti. Kokku loositakse välja kolm peaauhinda. Peaauhind loositakse välja iga kampaania kuu viimasel tööpäeval (30. juuni 2020, 31. juuli 2020, 31. august 2020). Loosimisel osalevad Olerexi ID kliendid, kes on loosimise kuupäevaks kogunud vähemalt 10 digi-templit (10 templit annab loosis ühe hääle).

Kampaania „Õnneratta“ auhinnad on alljärgnevad:

5€ Olerex kinkekaart
Kuum jook -50% allahindlusega (valik: kohv, capuccino, latte, must kohv, kohv piimaga, kakao, tee)
Juustupulgad -50% allahindlusega
Hot Dog Kabanoss -50% allahindlusega
Autopesu Harjapesu -50% allahindlusega
Keskmine Kebabitortilla -30% allahindlusega
Wrapitasku veiselihaga -30% allahindlusega
Vahemere Salat -30% allahindlusega
Soe kanasalat -30% allahindlusega
Tasuta Geisha Crispy Šokolaad
Tasuta Kismet Šokolaad
Tasuta jäätsi "Väike Tom"
Tasuta Red Bull 0,25L
Tasuta Coca-Cola 0,5L

5. Auhindade kättesaamine ning realiseerimine

1. Peaauhind "ühe aasta kütusevaru" väljastatakse võitjale 12 kalendrikuu jooksul. Igal kalendrikuu 1. kuupäeval alates loosimisele järgnenud kalendrikuust, kantakse võitja Olerexi digikontole kuu limiit 100 € mida võib kasutada nii kütuse, kui poekaupade eest tasumisel. Kasutatav kuu limiit tuleb ära kasutada jooksva kuu jooksul, kuu viimasel kuupäeval kasutamata jäänud digiraha kustutatakse. Auhinda ei saa rahaks vahetada.

2. „Õnneratta“ võidu vautšer ilmub Olerex äppi ja Olerexi kodulehele iseteenindusse võitja kontole 1 h jooksul.

3. "Õnneratta" keerutamisel võidetud auhindu on võimalik realiseerida erinevates Olerexi täisteenindusjaamades 7 päeva jooksul.

4. Auhinda ei arvestata ümber rahasse, ei anta välja rahas ega hüvitata rahas. Auhinna Võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

5. Kui Võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud Kampaania tingimustele, on Kampaanias osalenud Reegleid rikkudes või ei täida kõiki Reegleid, on Korraldajal õigus osaleja Kampaanias osalemisest eemaldada ja/või jätta talle Auhind üle andmata.

6. Muud tingimused

1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevate Reeglitega. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

2. Reeglites sätestatud viisil Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on enese kohta esitanud tõesed andmed, vastab Korraldaja poolt kehtestatud nõuetele ja Reeglitele, soovib vabatahtlikult Kampaanias osaleda, nõustub Korraldaja poolt Kampaania kohta kehtestatud Reeglite ja kõikide tingimustega ning kohustub neid täitma.

3. Kampaania Reeglite kohaselt oma isikuandmete esitamisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku kasutada töötlemiseks oma isikuandmeid Kampaania auhindade loosimisel Võitjate väljaselgitamiseks, Võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

4. Kampaanias osaleja poolt Reeglite ja/või muude tingimuste eiramise või rikkumise korral, Korraldajast mittesõltuvate ebaõnnestumiste puhul, ei vastuta Korraldaja selle eest, kui Kampaanias osaleja jääb kõrvale Auhinna loosimisest või kättesaamisest.

5. Auhindade otsa lõppemisel enne Kampaania ametlikku lõppu on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, teatades sellest osalejaid koheselt Kampaania lehel (https://www.oleeestis.ee).

6. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta Auhind välja loosimata ja/või Võitjale üle andmata, teatades sellest osalejaid koheselt Kampaania lehel (https://www.olerex.ee).

7. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb Korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 30.09.2020 ning hilisemaid pretensioone Korraldaja arutusele ei võta.

Lisateavet kampaania kohta saab Olerex AS e-posti teel: turundus@olerex.ee

 

Hakka püsikliendiks