Autodiagnostika

Eesti tanklaturul täiesti uue teenuse näol on tegemist kiire ja operatiivse alternatiiviga autotöökodadele, kus rikkega sõidukite diagnostika protsess on kallis ja võib aega võtta mitu päeva. Olerexis teostab inimene autole diagnostika isesesivalt ning saab koheselt ülevaate auto seisukorrast.

Diagnostikakeskuse kasutaja saab ise valida, millist informatsiooni ta sõiduki kohta vajab ning kui põhjalikku testimist soovib läbi viia. Keskus sisaldab andmeid rohkem kui 5000 automudeli ning üle 100 000 erineva süsteemi kohta. Teenusena on võimalik analüüsida sõiduki mootorit, käigukasti, turvapatjade olukorda, pidurisüsteemi, vedrustust, heitgaase ning veel mitmeid parameetreid.

Diagnostikakeskuse kasutamiseks peab sõidukil olema OBD2 pistik, heitgaasisüsteemi testimiseks EOBD2 pistik. Esimene on Euroopa Liidus kasutusel sõidukitel alates 1996. aastast, teine on bensiinimootorite puhul kohustuslik alates 2001. aastast ning diiselmootorite puhul 2004. aastast.

Lisaks vigade tuvastamisele võimaldavad keskused kustutada tuvastatud veakoode, mille puhul ei ole tegemist püsiva veaga.

Hetkel töötavad diagnostikakeskused Tartu Aardla ja Kvissentali tanklas, Tallinna Peetri, Kivila ning Linnu tee tanklas, Pärnu Tallinna, Rakvere Põhjakeskuse, Narva, Viljandi ning Kuressaare tanklas.
 
Vastavalt teenuse nõudlusele plaanib Olerex paigaldada diagnostikakeskused kuni 50 tanklasse üle Eesti.

Autodiagnostika teenust pakub AES Group OÜ. KÕIGI KÜSIMUSTE JA PROBLEEMIDE korral pöörduge AES Group OÜ infoliinile +372 6002026 või info@idiagnostics.ee

autodiagnostika

 

Hakka püsikliendiks