Hakka püsikliendiks

Olerexi Sooduskaart on ID-kaart. Püsikliendiks hakkamine on lihtne ja täiesti tasuta. Registreeri ennast veebis http://www.olerex.ee/idcard või astu läbi lähimast teenindusjaamast.

Olerex Pluss - Olerexiga oled alati plussis!

Olerex Pluss on AS Olerexi erakliendi ID-kaardi põhine lojaalsusprogramm, millega liitumisel saavad püsikliendid alljärgnevaid soodustusi. Soodustuste saamiseks tuleb oma ID-kaart registreerida Olerexi kliendikaardiks. Püsikliendiks saad registreeruda nii tanklas kui ka meie Iseteeninduses (iseteenindus.olerex.ee) või mobiilirakenduses.

Oma soodustustel ja välja teenitud boonustel saad mugavalt silma peal hoida Olerexi mobiilirakenduses ja Iseteeninduses.

  1. Kütusesoodustus – Olerexi püsikliendina on Sulle alati garanteeritult hinnavõit igalt kütuseliitrilt 2,6 senti
  2. Iga 6.lemmik kuum jook tasuta – Ostes Olerexi teenindusjaamast 5 omal valikul kuuma jooki, saad 6.joogi tasuta. Lojaalsusprogrammi kuuluvad järgmised kuumad joogid: espresso, must kohv, kohv piimaga, americano, cappucino, cafe latte, frappucino, kakaokohv, kakao, chai latte ja tee. Peale 5 oma lemmiku ostu, saad järgmisel ostul automaatselt sama joogi tasuta.
  3. Iga 6.lemmik saiake tasuta - Ostes Olerexi teenindusjaamast 5 omal valikul saiakest, saad 6.saiakese tasuta. Lojaalsusprogrammi kuuluvad järgmised saiakesed: pekaanipähkli saiake, võicroissant, tume sõstra-purukook, vaarika-kohupiimasaiake, hele-kirsi-purukook, moosipall marjatäidisega, juustulips salaamiga, kapsapirukas, Franzi kaneelisaiake, viineripirukas karriga, viineripirukas ketšupiga, spinatistruudel lambajuustuga, viineripirukas, juusturull, õuna-kohupiimapirukas, kohupiimatasku, topelt šokolaadimuffin, mustikamuffin, porgandipirukas ja vanillikreemisaiake mandlilaastudega. Peale 5 oma lemmiku ostu, saad järgmisel ostul automaatselt sama saiakese tasuta.
  4. Iga 6.lemmik soe toit tasuta - Ostes Olerexi teenindusjaamast 5 omal valikul sooja toitu, saad 6.sooja toidu tasuta. Lojaalsusprogrammi kuuluvad järgmised soojad toidud: hommikupuder (kaera ja neljavilja), hommikueine, lõunasupp (kodune seljanka, borš, rassolnik), Lapse Amps, väike tortillakebab, suur tortillakebab, Hästi suur tortillakebab, vegan tortilla, kebabiburger, kanafilee hamburger, veiseliha hamburger, topelt veiseliha hamburger, Lasteeine, quesadilla köögivilja või kebabilihaga, kartulipallid, sibularõngad, friikartulid, kananagitsad, kanafileepulgad, juustupulgad, indiapärased kanapalad, praad (seašnitsliga, indiapäraste kanapaladega, kebabilihaga, kananagitsatega), hot dog (frankfurter, juustu, kabanoss). Peale 5 oma lemmiku ostu, saad järgmisel ostul automaatselt sama sooja toidu tasuta.
  5. Autopesu -15%
  6. Võimalus kasutada igakuist intressita maksekrediiti – registreeri oma ID-kaart Olerexi krediitkaardiks https://idcredit.olerex.ee
  7. Erinevad kampaaniapakkumised – Igal kuul on Olerexi teenindusjaamades erinevaid sooduspakkumisi ja kampaaniaid püsiklientidele. Tule külastama!

Lojaalsusprogrammi ei kuulu kampaanias olevad ega soodushinnaga tooted. Erikampaaniate kestel lojaalsusprogrammi allahindlused täiendavalt ei rakendu. Erikampaaniatest ning erikampaania tingimustest teavitab Olerex Klienti Olerexi tanklates, kodulehel www.olerex.ee või muul viisil.

Alates 18.09.2017 ei kehti ID-kaardi põhistele püsiklientidele eelnevalt kehtinud soodustused. Hõbedase Sooduskaardi soodustused jäävad samaks. Hõbedase Sooduskaardi soodustustega tutvu siin.

Registreeru meie püsikliendiks siin.

Tutvu Olerex Pluss lojaalsusprogrammi tingimustega siin.

Oma virtuaalpere loomiseks logige ID-kaardiga Iseteeninduskeskkonda https://iseteenindus.olerex.ee/

Püsikliendiks registreerudes nõustute automaatselt isikuandmete töötlemisega turunduslikel eesmärkidel. Teie isikuandmed on kaitstud kolmandate osapoolte eest ning neid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Hakka püsikliendiks