ULATA ABIKÄSI

Jõulukuul saad meiega koos mitmel viisil toetada käeroboti soetamist lastele, kes ise jõulupakke avada ei saa

Loe käeroboti kohta

Käerobot, mis aitab laste kätel terveneda

Teha üks pintslitõmme või pliiatsijoon võib tunduda meile tühise, argise asjana. Ometi on need vaid ühed paljudest väljendusviisidest, mida kõik lapsed teha ei saa.

Häiritud käemotoorikaga laste jaoks on argine teistelt abi palumine ka lihtsate tegevuste juures. Õnneks ei pea see tingimata nii olema. Armeo Spring Pediatric käerobot on loodud laste käemotoorika taastamiseks ja arendamiseks ning meil kõigil on võimalik anda oma panus, et ka nende laste loovus saaks realiseeruda ja maailm seeläbi rikastuks.

Professionaalsed heategijad

Võtta ära valu ja ravida haigus – see on meditsiinitöötajate argipäev

Tallinna Lastehaigla on suurim lastehaigla, kus 780 arsti, õde ja hooldajat on pühendunud laste tervendamisele – aastas ravitakse seal üle 12 000 lapse. Toetusfond on loodud nende laste nimel, kelle ravi Haigekassa ei kata.

Tallinna Lastehaigla Toetusfond SA
Registrikood 90000647

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks suurimatest ja vanimatest lastehaiglate juures tegutsevatest heategevusfondidest Eestis, mis lahkete annetajate abil on kogunud laste ravi parendamiseks üle 5 miljoni euro.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond SA
Registrikood 90001931

Aidata saab ka jõuluehte ostuga

Puidust valmistatud jõuluehted on müügil
kõigis Olerexi tanklates üle Eesti ja
ehete müügitulust läheb 100%
käeroboti ostuks.

Leia Sulle lähim Olerex kaardirakenduse abil.

Ühise tegemise jõud

Me tunnistame, et ühistöös peitub jõud ja mida rohkem on jõudu, seda suurem on võimekus viia ellu muudatusi.

Oleme sadade tuhandete klientide ja üle 800 töötajaga Eesti ettevõte ning meie soov on kutsuda ellu muudatused, mis mõjutavad positiivselt nii keskkonda kui ühiskonda.

Käesolev heategevuskampaania on üks viisidest, kuidas seda teeme ja see on võimalik vaid tänu meie klientidele ja töötajatele.

Aitäh Teile!

Kasutustingimused

Kogu käesoleval Olerex AS heategevuslikus veebikeskkonnas sisalduv sisuteave (graafika, tekst, logod, ikoonid, pildid, audiofailid jms) ja spetsiaalsed tarkvaralised lahendused kuuluvad Olerex AS’ile ja on kaitstud Eesti ning Euroopa Liidu autoriõiguseid puudutavate seadustega.

Ilma Olerex AS poolt väljastatud konkreetse kirjaliku nõusolekuta on käesolevas veebikeskkonnas esitatud materjali kopeerimine, reprodutseerimine, avaldamine, jagamine, müümine, edastamine, kogumine, andmebaasis säilitamine ja samuti igasugusel muul moel ärilistel eesmärkidel kasutamine keelatud. Teil on kohustus järgida kõiki autoriõigusi puudutavaid piiranguid, mis on esitatud käesolevas veebikeskkonnas.

LITSENTS JA LIGIPÄÄAS VEEBISAIDILE

Käesolevaga annab Olerex AS Teile piiratud, tagasivõetava ja mitteekslusiivse õiguse veebikeskkonna https://olerex.ee/heategu kasutamiseks. Siiski puudub Teil õigus alla laadida veebilehti muuks, kui isiklikuks kasutamiseks ja muuta osa või tervikut neist muul juhul, kui Teil on selleks konkreetne kirjalik nõusolek Olerex AS’ilt.

Antud piiratud ja tagasivõetav õigus ei anna Teile volitusi: käesoleva veebikeskkonna veebilehtede edasimüümiseks või muul viisil ärilistel eesmärkidel ärakasutamiseks; veebikeskkonnas toodud toodete info säilitamiseks ja kasutamiseks.

Käesolevat Olerex AS’i veebikeskkonda või selle osa ei tohi reprodutseerida, kopeerida, tiražeerida, müüa, edasi müüa või muul viisil kasutada ärilistel eesmärkidel ilma Olerex AS’i konkreetse kirjaliku loata.

LINGID TEISTELE VEEBILEHTEDELE

Käesoleval veebisaidil kasutab Olerex AS linke teiste ettevõtete, asutuste ja/või eraisikute veebilehtedele. Olerex AS ei ole vastutav nende veebilehtede uurimise ja hindamise eest ning ei anna mingeid garantiisid nende veebilehtede sisu kohta. Olerex AS ei võta mingit vastutust kolmandate poolte teenuste, toodete või nende poolt edastatava informatsiooni eest muul juhul, kui see on otseselt seotud Olerex AS hetegevuskampaaniaga.

ANNETAMINE

Kampaanialehel tuleb valida meelepärane annetuse summa. Selle järel teid suunatakse makset teostama.

Maksed teostatakse läbi Maksekeskus AS pakutava teenuse pangalinkide ja kaardimaksete kaudu eurodes.

Olerex AS on isikuandmete vastutav töötleja, Olerex AS edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MAKSEST TAGANEMINE

Antud kampaania raames toimuvad maksed on annetused ning ei kuulu tagastamisele.

Kampaania kestab kuni 6. jaanuar 2019
Privaatsuspoliitika

Olerex AS on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust.

Käesolev privaatsuspoliitika (edaspidi Privaatsuspoliitika) annab ülevaate meie tegevustest, sh sellest, millist teavet me kogume ja talletame, kuidas Teie poolt edastatud infot kogutakse, kasutatakse, talletatakse ja avalikustatakse, ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Olerex AS veebikeskkond jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat muuta.

Eeldame, et Olerex AS veebikeskkonda kasutama asudes, olete Privaatsuspoliitikas esitatud põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Seoses makse teostamisega töötleme järgmiseid isikuandmed - maksja nimi, pangakonto number.

TURVALISUS

Siinkohal nõustute, et Olerex AS ei ole vastutav mistahes “varastatud” andmete Interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vahelt lõigatud” andmete volituseta kasutamisest.

VÄLISLINGID

Olerex AS veebikeskkond võib kasutada linke kolmandate poolte hallatavatele veebilehtedele. Kui Te klõpsate sellisele lingile, suunatakse Teid Olerex AS lehelt edasi mõne ettevõtte või asutuse veebilehele. Isegi kui nende veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Olerex AS veebikeskkond kontrolli kolmandate poolte veebilehtede üle. Igaüks neist veebilehtede omanikest käsitab omal viisil andmete kogumist, menetlemist ja privaatsuspoliitikat. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

Olerex AS on isikuandmete vastutav töötleja, Olerex AS edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades Olerex AS veebikeskkonda, nõustute Privaatsuspoliitikaga. Olerex AS jätab endale õiguse muuta veebikeskkonna Privaatsuspoliitika tingimusi mistahes ajal.

Olerex AS veebikeskkonna Privaatsuspoliitikaga kursis olemise eest vastutab saidi kasutaja.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses Privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@olerex.ee

Aitäh, et annate oma panuse Punase Lindi heategevuskampaaniasse.