Olerexi suvemenüü

Aitäh kõigile tarbijamängus osalejatele ja palju õnne allolevatele võitjatele! Võtame Teiega ühendust.

Peaauhindade võitjad:
Martin L. 
Marje M.

Lisaauhindade võitjad:
Riivo R.
Kristo P.
Aleksei I.
Karl Markus K.
Aigely L.
Margit K.
Anti E.
Ahto O.
Age E.
Marii Ann L.

Olerexi suvemenüü tarbijamängu reeglid:

1.    Kampaania korraldaja on OLEREX AS (registrikood 10136870; aadress Võru tn 176, Tartu, 50112; +372 610 0105; info@olerex.ee). 
2.    Kampaania toimub perioodil 18.07.-31.08.2023. Kampaanias osalevad vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes ostavad perioodi jooksul kokku vähemalt viis (5) erinevat Olerexi suvemenüü toodet ja registreerivad ostu ID-kaardiga. 
3.    Kampaania info on kättesaadav veebiaadressil www.olerex.ee/tarbijamangud.
4.    Auhinnafondi koguväärtus on 303,50 eurot (kolmsada kolm eurot ja viiskümmend senti), mis jaguneb järgmiselt:
Peaauhinnad 2 x 100 euro väärtuses Olerexi kinkekaarte;
Lisaauhinnad 10 x TASUTA LÕUNA ehk burger + väike kohv vautšereid
5.    Kampaania auhinnad loositakse välja ühes osas hiljemalt 6.09.2023
6.    Kampaania auhindade loosimises osalemiseks tuleb osta perioodi jooksul kokku vähemalt viis (5) erinevat Olerexi suvemenüü toodet ja registreerida ostul ID-kaart. Loosimisel osalevad kõik kampaania perioodil vastavalt kampaania tingimustele OLEREX AS teenindusjaamadest oste sooritanud kliendid.
7.    Kampaanias osalevad tooted (kampaaniaperioodi jooksul tuleb osta kokku viis erinevat toodet):
BAO KEBABIGA 2 tk
BAO KRÕBEKANAGA 2 tk 
WRAP KRÕBEKALAGA (keskmine)
WRAP KRÕBEKALAGA (suur)
JUUSTUPULGAD MOZZARELLAGA
JUUSTUAMPSUD JALAPENOGA
FRIIKARTULID PEEKONI JA JUUSTUKASTMEGA 
NELJAJUUSTU PIZZA PIZZATA 2 tk
SALAAMI PIZZA PIZZATA 2 tk

8.    Kampaanias osalevad vähemalt 18-aastased füüsilised isikud. Üks mängija võib kampaaniaperioodi jooksul võita rohkem, kui ühe korra. Loosimise korraldamiseks kasutatakse elektroonilist süsteemi, mis tagab võitjate juhuslikkuse.
9.    Auhinna võitmisel võetakse mängijaga ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist, et leppida kokku auhinna kättetoimetamise tingimused. Auhind sisestatakse võitjale tema kliendikontole elektroonsel kujul. Võitja eesnimi ja perekonnanime esimene täht avaldatakse punktis 3 välja toodud veebiaadressil. Kui võitja annab nõusoleku, siis avaldatakse võitja nimi ja/või foto ka Olerexi sotsiaalmeedia kanalites.
10.    Mängus võidetud auhindasid ei vahetada raha või teiste, mängus mittepakutavate, toodete vastu. Auhinnad sõltuvad saadavusest ja korraldaja jätab endale õiguse asendada sellest ette teatamata mistahes auhind teise samaväärse auhinnaga.
11.    Kui auhinna võitjaga ei ole võimalik saada ühendust 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist, loositakse tema asemel uus võitja.
12.    Kampaanias ei osale ja auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.
13.    Korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel muuta kampaania reegleid või mõjuval põhjusel lõpetada kampaania ennetähtaegselt, teavitades avalikkust sellest koduleheküljel www.olerex.ee. Mõjuvaks põhjuseks loetakse asjaolu, mida OLEREX AS ei saa mõjutada ja mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtudes oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks. 
14.    Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult korraldaja OLEREX AS, aadressil Võru tn 176, Tartu, 50112 või e-posti aadressil info@olerex.ee. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi. Lisainformatsiooni tarbijamängu kohta on võimalik saada punktis 1 välja toodud kontaktidelt.

Olere_bao_wrap

Hakka püsikliendiks