Kraabi ja võida kampaania reeglid

Kampaania "Kraabi ja võida" ametlikud reeglid (edaspidi: Reeglid):

1. Kampaania

Kampaania "Kraabi ja võida" (edaspidi: Kampaania) on alates 01.05.2019 kuni 31.05.2019 (k.a) toimuv tarbijamäng, mida korraldab Olerex AS (registrikoodiga 10136870), asukohaga Võru 79, Tartu, Tartumaa 50112 (edaspidi: Korraldaja).

Kampaania toimub kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Olerexi täisteenindusjaamades. Kampaania info asub veebilehel https://olerex.ee/era/kampaania-kraabi-ja-voida

2. Kampaania sisu

"Kraabi ja võida" on Olerexi erakliendi (OLEREX PLUSS) tarbijamäng. Igale Olerex Pluss kliendile, kes ostab kampaania perioodil korraga vähemalt 25 liitrit kütust (k.a autogaas), antakse täisteenindusjaama kassast loosipilet. Loosipilet on vajalik kampaania loosis osalemiseks. Iga kolmas loosipilet võidab. Klient saab koheselt kampaania loosis osaleda ning loosipileti kraabitava osa alt välja kraapida võimaliku auhinna. Juhul, kui loosipilet osutus võiduga piletiks, on kampaanias osalejal võimalik võidetud auhindu realiseerida koheselt täisteenindusjaamas koha peal või soovi korral hiljem mõnes teises Olerexi täisteenindusjaamas.Võidu kättesaamiseks peab klient andma loosipileti Olerexi klienditeenindajale.

3. Osalemine

 1. Kampaanias osalevad kõik OLEREX PLUSS kliendid, kes on kampaania perioodil ostnud Olerexi täisteenindusjaamast vähemalt 25 liitrit kütust. 1 tšekk = 1 loosipilet.
  • Kampaanias osalevad vähemalt 25 liitri ulatuses sooritatud kütuseostud, mis on registreeritud ID-kaardiga ehk ostu sooritamisel on kasutatud Olerexi ID-kaardi põhise erakliendi püsikliendiprogrammi kaarti (edaspidi: Olerex Pluss). Kampaanias ei osale ostud, mille sooritamiseks on kasutatud Olerexi ärikliendi maksekaarti. Kampaanias ei osale Olerexi hõbedase kliendikaardiga registreeritud ostud.
  • Kampaanias osalevad kõik Olerex Pluss kliendid, kes on sooritanud kütuse ostu alates 01.05.2019 kell 00.01.
 2. Kampaanias osaleja poolt esitatud andmete täpsustamiseks on Korraldajal õigus Kampaanias osalejaga täiendavalt ühendust võtta.
 3. Kampaania kestab 01.05.2019 kuni 31.05.2019 (k. a).
 4. Kampaanias võib kampaaniaperioodi jooksul osaleda mitmeid kordi ehk iga ID-kaardiga registreeritud ost läheb kirja eraldi ning osalemise tingimuste täitmisel väljastab Olerexi klienditeenindaja kliendile uue kampaanias osalemise kraapekaardi ehk loosipileti.
 5. Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad täiskasvanud (vähemalt 18-aastased isikud seisuga 1. mai 2019). Korraldaja töötajad ei oma õigust Kampaanias osaleda.

4. Auhinnad

Kampaania auhindadeks on erinevad Olerexi ja teiste tootjate tooted ja teenused:

Tasuta kohv 1000 tk
Kohv -50% 5000 tk
Keskmine tortilla kebab -50% 1000 tk
Hot dog Frankfurter tasuta 500 tk
Hot dog Frankfurter -50% 2000 tk
Moosipall tasuta 2000 tk
Kuninglik autopesu -25% 1000 tk
Olerexi termostops tasuta 50 tk
Kütusesoodustus -4s/l kuni 30.06.2019 4000 tk
Super Stardikas 1000 tk
Limonaad Traditsiooniline 0,33l 500 tk
Karastusjook Roosa Rabarber 0,5l 300 tk
Kalev pähklibatoon tumedas šokolaadis 40g 1000 tk
Coca-Cola Zero 0,33l 1000 tk
Doritos maisikrõpsud juustumaitselised 100g 1000 tk
Karl Fazer Geisha šokolaad 100g 100 tk
Karl Fazer Geisha Crispy šokolaad 41g 90 tk
Kismet šokolaad 55g 90 tk
Väike Tom vanilli plombiir glasuuris 60g 600 tk
Raks krõbedate šokolaadipallidega jäätis vahvlitopsis 73g 1000 tk
Vitamin Well Celebrate 0,5l 1500 tk
Valio Delish piimatäidisega biskviitkook piimašokolaadis 34 g 1000 tk
Juustu-sibulaleib 80g 1000 tk
Uus kraapekaart 3270 tk

Auhindu kokku: 30 000 tükki.

5. Auhindade kättesaamine ning realiseerimine

 1. Olles täitnud kampaanias osalemise tingimused ning saanud Olerexi klienditeenindajalt kampaanias osalemiseks vajaliku loosipileti, mis on osutunud auhinnaga piletiks, on kampaanias osalejal õigus kaardil kirjeldatud auhinnale.
 2. Auhinna väljastamiseks (realiseerimiseks) peab osaleja tagastama loosipileti Olerexi klienditeenindajale ning registreerima oma ID-kaardi. Võiduga loosipilet jääb Olerexi klienditeenindaja kätte ning seda ei tagastata kampaanias osalejale.
 3. Kampaanias osalejad, kes said auhinnaks perioodilise kütusesoodustuse, peavad samuti loosipileti klienditeenindajale tagastama ning registreerima võidu oma ID-kaardiga. Kütusesoodustus aktiveerub kuni kolme tunni jooksul pärast auhinna registreerimist. Kütusesoodustust kehtib loosipiletil märgitud perioodi jooksul ning kehtib kütuseostudel, mis on registreeritud ID-kaardiga.
 4. Auhindu on võimalik realiseerida ainult ID-kaardi registreerimisel. Auhindu ei ole võimalik registreerida kuldse ega hõbedase kliendikaardiga ega ID-krediitkaardiga. Auhinna saab Võitja realiseerida kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Olerexi täisteenindusjaamades, kus on müügil konkreetne võidetud toode või teenus. Juhul kui teenindusjaamast on võidetud auhind otsas, on võitjal õigus pöörduda mõnda teise Olerexi teenindusjaama auhinna kättesaamiseks.
 5. Kampaanias osalejatel on kampaania raames võidetud auhindu võimalik realiseerida erinevates Olerexi täisteenindusjaamades Kampaania perioodil ning pärast Kampaania lõppu kuni 30.06.2019.
 6. Auhindu ei väljastata kahjustunud triipkoodiga loosipiletite ettenäitamisel.
 7. Auhinda ei arvestata ümber rahasse, ei anta välja rahas ega hüvitata rahas. Auhinda ei asendata teist liiki Auhinnaga. Auhinna Võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 8. Kui Võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud Kampaania tingimustele, on Kampaanias osalenud Reegleid rikkudes või ei täida kõiki Reegleid, on Korraldajal õigus osaleja Kampaanias osalemisest eemaldada ja/või jätta talle Auhind üle andmata.

6. Muud tingimused

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevate Reeglitega. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 2. Reeglites sätestatud viisil Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on enese kohta esitanud tõesed andmed, vastab Korraldaja poolt kehtestatud nõuetele ja Reeglitele, soovib vabatahtlikult Kampaanias osaleda, nõustub Korraldaja poolt Kampaania kohta kehtestatud Reeglite ja kõikide tingimustega ning kohustub neid täitma.
 3. Kampaania Reeglite kohaselt oma isikuandmete esitamisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku kasutada töötlemiseks oma isikuandmeid Kampaania auhindade loosimisel Võitjate väljaselgitamiseks, Võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.
 4. Kampaanias osaleja poolt Reeglite ja/või muude tingimuste eiramise või rikkumise korral, Korraldajast mittesõltuvate ebaõnnestumiste puhul, ei vastuta Korraldaja selle eest, kui Kampaanias osaleja jääb kõrvale Auhinna loosimisest või kättesaamisest.
 5. Loosipiletite otsa lõppemisel enne Kampaania ametlikku lõppu on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, teatades sellest osalejaid koheselt Kampaania lehel (https://olerex.ee/era/kampaania-kraabi-ja-voida).
 6. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta Auhind välja loosimata ja/või Võitjale üle andmata, teatades sellest osalejaid koheselt Kampaania lehel (https://olerex.ee/era/kampaania-kraabi-ja-voida).
 7. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb Korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 30.06.2019 ning hilisemaid pretensioone Korraldaja arutusele ei võta.

Lisateavet kampaania kohta saab Olerex AS e-posti teel: turundus@olerex.ee