Noortespordi kampaania reeglid

Kampaania „Sporditopsiga toetad noori sportlasi“ ametlikud reeglid (edaspidi: Reeglid):

 1. Kampaania
  1. Kampaania „Sporditopsiga toetad noori sportlasi“ (edaspidi: Kampaania) on alates 01.02.2020 kuni 29.02.2020 (k.a) toimuv kampaaniamida korraldab Olerex AS (edaspidi: Olerex), registrikood 10136870, asukoht Võru 79, Tartu, Tartumaa 50112 Olerex.
  2. Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Olerexi täisteenindusjaamades, kus on müügil Olerexi "Toetan noortesporti" kohvitopsid. Kampaania info asub veebilehel www.olerex.ee/era/noortespordi-toetus 
 2. Kampaania kirjeldus ja osalemine
   1. Kampaania toimub perioodil 01.02.2020 kuni 29.02.2020.
   2. Kampaaniatooteks on Olerexi noortespordi kohvitops, millega ostes kuuma joogi lisatakse kassas tavahinnale toetussumma 10 senti.
   3. Kampaanias osalevad kõik kliendid, kes ostavad kuuma joogi noortespordi kohvitopsis või lisavad toetuse (10 senti) kassas termosega või tavatopsiga ostetud kuumale joogile.
   4. Kampaania perioodil kogutud toetussumma annetatakse Eesti Uisuliidu noortesportlaste toetuseks.
   5. Kampaania perioodil kogutud summa avalikutatakse Olerexi Facebooki lehel hiljemalt 15.03.2020
 3. Muud tingimused
  1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Olerexi poolt käesolevate Reeglitega. Kõik Olerexi otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  2. Lisateavet kampaania kohta saab e-posti teel aadressil turundus@olerex.ee
  3. Olerexil on mõjuval põhjusel õigus muuta kampaania reegleid või kampaania ennetähtaegselt lõpetada teavitades avalikkust sellest koduleheküljel www.olerex.ee. Olerex loeb mõjuvaks põhjuseks asjaolu, mida Olerex ei saa mõjutada ja mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtuvalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.

 

 

Hakka püsikliendiks