Hulgihinnad terminalis

Kütuste hulgihinnad kehtivusega kuupäeval 20.10.2016 kuni 16:00

Kütuste hinnad ettemaksuga:

Kütus EUR/liiter
kütuse temperatuuril
Mootoribensiin 95 1,051
Mootoribensiin 98 1,088
Diislikütus (suvine) 1,022
Erimärgistatud diislikütus (suvine) 0,595

Tarnetingimus: DDP Olerexi terminalide asukohas.
Hinnad sisaldavad kõiki Eestis kehtivaid riiklike makse nagu kütuseaktsiis, varumakse ja käibemaks, kuid mitte transporditeenust.

Mootoribensiini ja diislikütus vastavad nii rahvusvaheliste kui ka Eestis kehtestatud standardite nõuetele vastavalt EN 228 ja EN 590 (Eestis EVS-EN 228 ja EVS-EN 590).

Kütusehinna sõltuvus temperatuurist

Juhime klientide tähelepanu asjaolule, et kütuse liitrihind sõltub väga suurel määral kütuse temperatuurist. Sellest tulenevalt oleme hinnatabelis näidanud ära ka kütuse liitrihinna 15°C juures. Antud uuendusega juhime klientide tähelepanu asjaolule, et 15°C hind on ainsaks võimaluseks, et võrrelda erinevate müüjate kütuse tegelikke hindu. Temperatuurilt soojem kütus on suurema mahuga, milles on rohkem liitreid ning mille liitrihind on näiliselt soodsam ning võib tegelikkuses osutuda kliendile hoopiski kallimaks. Soe kütus hakkab hulgikliendi kütusemahutis aga jahtuma, mille maht väheneb ning klient kaotab liitreid. Näiteks olgu toodud, et erinevate müüjate kütusetemperatuurid võivad erineda 10°C ja rohkem, mis teeb kütuste liitrihinna erinevuseks u. 0,01 EUR/liiter ehkki 15°C hinnad võivad mõlemal müüjal olla võrdsed.

Hakka püsikliendiks