Lammutame-ehitame-kolime-avame!

Enamasti on igaks asjaks oma aeg. Mõnikord on aeg, et lammutada, mõnikord aeg, et ehitada. Mõnikord hoopis aeg, et kolida ja edasi liikuda. Olerexis saab aeg uue tähenduse ja mõõte.

Kolisime välja Tõrva tanklast ja rajasime üle tee asuvale kinnistule uue ATM-i.

Tõrva tankla oli meil üks muuseum-tankla, kus müüsime kütust läbi eraldi puldi. Teistes tanklates toimivate süsteemide kõrval oli see aparaat nagu elav fossiil, igivana aga see töötas kui kellavärk.

pilt1

Tõrvas toimetasid meil praktiliselt eluaegsed operaatorid, staažikamal neist kogunes tanklatöö kogemust 40+ aastat. Tanklas telliti klientidele kataloogist autojuppe, kirjutati käsitsi tšekke, nähti ja kogeti bensiinikriisi. Meie töötajad alustasid Viljandi Naftabaasist, kust liiguti edasi Tõrva. Viimased neliteist aastat töötati Olerexi nime all. Täna naudivad Töötajad välja teenitud puhkust ja juba ootavad, et saaksid sõidukit tankida just meie, uhiuues, ATM-is.

pilt2

Kolisime Ahtri tanklast ajutisele müügipinnale (konteinerisse), oleme tanklahoonet lammutamas.

Ahtri tankla suurt tutvustamist ei vaja. Tegemist on Tallinna esimese, mehitatud, tanklaga. Esimesed Olerexi hot-dogid läksid müüki just Ahtri tanklas. Mõnda aega asus teisel korrusel meie Tallinna kontor (Kaardikeskus ja müügimees).

See on tankla, kus tööl olevad Töötajad oskavad rahvaste liikumise järgi täpselt öelda, mis toimub ööklubides või Kultuurikatlas, milline laev saabus või on väljumas või kus lõppes hoopis kinoseanss.

Kiitus Töötajatele, kes on kiirelt ootamatu olukorraga kohanenud!

 pilt3

Ehitasime ja avasime uhiuue Väo tankla!

Aitäh Teile kõigile panuse ja toe eest töömahukal perioodil! Hindame Teie kõigi tööd ja panust ettevõtte arengusse, vastutust ja seatud ülesannete kvaliteetset täitmist, arusaamist prioriteetidest ja eripäradest. Aitäh sõbraliku meeskonna ja optimismi säilitamise eest ka kõige keerukamana näivates olukordades! Teie kompetentsus, professionaalsus ja kiire probleemide lahendamise oskus muudavad koostöö tõhusaks ja meeldivaks. 

Koostöös selliste inimestega saabki üks ettevõte kasvada ja areneda! Suurimad tänusõnad ka meie koostööpartneritele!

ЛЬГОТНАЯ КАРТА