EcoForce

Vana põlvkonna fossiilset diislikütust on nähtud kui ühe suurema keskkonnakoormusega energiaallikat ning üha enam näeme jõustumas regulatsioone selle energiaallika vähendamiseks. Küll aga ei pea keskkonna säästmise nimel loobuma oma sõidukist ega pöörduma vaid elektrijõu poole.

EcoForce on lahendus kõigile diiselmootoriga sõidukitele, võimalus panustada keskkonnasäästmisse ja puhtamasse tulevikku, olles sealjuures ka mootoritsäästev. EcoForce on uus 100% fossiilivaba diislikütus, aga ka võimsam ja puhtam alternatiiv harjumuspärasele diislikütusele. EcoForce diislikütus ei sisalda FAME biolisandeid ning sobib igale diiselmootorile.

EcoForce diislikütus koosneb taastöödeldud toorainest. Toorainest on kuumtöötluse käigus eraldatud mustus ning kütusepaaki jõuab värvitu ja lõhnatu kütus, mille keemiline koostis ja kvaliteet on fossiilkütusega samaväärne või parem.

EcoForce eelised diislikütuse ees:

  1. EcoForce diislikütus on parema jõudlusega kui tavapärane diislikütus ega lase diislikütusel mootoriõlisse sattuda, vähendades mootori kulumist juba pärast esimest tankimist.
  2. EcoForce diislikütuse kõrgem tsetaaniarv tagab kütuse tõhusama põlemise.
  3. EcoForce diislikütus on külmakindel valik Põhjamaade talvises kliimas, sest kõrgem tsetaaniarv ei võimalda sellel geelistuda madalatel temperatuuridel nii kergelt kui diislikütuse puhul.
  4. EcoForce diislikütus aitab säästa sõiduki hoolduskuludelt, sest see põleb puhtamalt ja tõhusamalt ning tekitab võrreldes diislikütusega vähem tahma ja setteid.
  5. EcoForce on biolisandivaba ja väävliühendite vaba, seega puudub väävelhappele omane korrosioonisoodustav mõju.
  6. EcoForce on valmistatud 100% taaskasutatud toorainest, säästes lisaks sõiduki mootorile ka ümbritsevat keskkonda ning vähendades süsinikujalajälge 90% võrra.

Nüüd saab iga diiselmootoriga auto omanik, bussipark, logistikafirma või rasketehnikat kasutav suurtööstur veenduda uue EcoForce diislikütuse võimsuses ning saada osa selle positiivsetest mõjudest sõidukile ja keskkonnale.

EcoForce'i tankuri leiad üles kollase merikotka märgi järgi. Pane tähele, et EcoForce’i diislikütust ei paku iga Olerexi tankla – leia lähim müügikoht kaardilt.

EcoForce diislikütuse logo on kollase merikotka märgiga

Müügikohad

Endale lähima EcoForce müügikoha leiad Olerexi tanklakaardilt.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА