Väo Äripargis on sarikate alla saanud kaks Favorte Stock ärihoonet

Väo Äripargis on sarikate alla saanud kaks Favorte Stock ärihoonet

Kinnisvaraarendaja Favorte ja Eventus Ehitus pidasid eile Väo Äripargi esimest sarikapidu, et tähistada Plaasi 2 ja 4 ärihoonete täiskõrguse saavutamist. Favorte investeerib otse Väo liiklussõlme äärde kerkivasse äriparki 20 miljonit eurot.

„Hoo on sisse saanud järgmine Favorte jaoks märgiline projekt. Väo Äripargi esimese etapi raames rajame korraga kaks ärihoonet, mille valmimisega lisandub piirkonda 5720 ruutmeetrit kaasaegset ja madalate kõrvalkuludega stock-office üüripinda,“ ütles Favorte juhatuse liige Rainer Hinno.

Kokku kerkib äripargi 5,5-hektarilisele arendusalale lähiaastatel kuus hoonet brutopinnaga 21 300 m2. Sarikapeo pidamise ajaks oli kahe esimese ärihoone mahust välja üüritud pea 60%. „Ettevõtete huvi stock-office ehk ladu-kontor-müük ruumikontseptsiooni vastu ei näita raugemise märke. Uue generatsiooni äripindade kasuks räägib kindlasti ka energiatõhusus, mis aitab kontrolli all hoida kõrvalkulusid,“ lausus Hinno.

Väo liiklussõlme ümbrus on viimastel aastatel jõuliselt arenenud. Lisaks mugavamaks muutunud liiklemisele on Väo Äripargi kõrvalkinnistul uksed avanud Eesti suurimale kütusemüüjale Olerexile kuuluv Väo keskus, kust lisaks teenindusjaamale ja veokipesulale leiab ka kohalikul turul ainulaadse ärihotelli koos ettevõtetele mõeldud külaliskorteritega, kust ei puudu ka jõusaal ja saun. Lisaks on Väo keskuses kaasaaegne restoran ja võimalik pidada konverentse.

„Meil on väga hea meel anda oma panus Tallinna olulise tuiksoone arengusse ja usume, et naabritega tekkiv sünergia on kasulik kõigile. Favortega koostöös tänasime Väo Äripargi tublisid ehitajaid, kellele pakkusime sarikapeol elaval tulel valmistatud hõrgutisi,“ sõnas Väo keskuse juht Elis Kaurson.

Kaurson lisas, et sümbioos Väo keskuse võimaluste ja end Väo Äripargis sisse seadvate ettevõtete vajaduste vahel kujundab välja täisfunktsionaalse ärikeskkonna. „Väo keskus on mõeldud eeskätt äriklientidele, mida toetab ka kogu keskuse kontseptsioon: kaasaegse tehnikaga konverentsiruum kuni 200 kuulajale, hotelli tasemel külaliskorterid ettevõtetele, suur tasuta parkla ja palju muud,“  märkis Väo keskuse juht.

Plaasi 4 ärihoone valmib juba sel sügisel ja Plaasi 2 ärihoone 2025. a esimeses kvartalis. Hoonete arhitekt on Jüri Pilliroog arhitektuuribüroost LOOB Projekt. Projekti finantseerib LHV Pank. Väo Äripark liidetakse Favorte päikeseparkide võrgustikuga. Lisainfot arenduse kohta leiab: https://vaoaripark.favorte.ee/

Vaata videot Plaasi 4 hoone kerkimisest – https://www.youtube.com/watch?v=aRfNRnBy_ps

Kõik Väo Äripargi hooned kuuluvad Favorte Stock kaubamärgi alla. Favorte kuulub Eesti stock-office turusegmendi juhtivate ekspertide ja arendajate hulka ning on oma kogemusega abiks olnud üle 100 ärikliendi kolimisele kaasaegsemale ja energiatõhusamale äripinnale. 2024. aastal lisandub Tallinna linnaruumi 22 289 m2 Favorte Stock äripinda.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА