Olerex koondab Valgas kütuse tankimise täisteenindusjaama

Homme, kolmapäeval 06.07 sulgeb Olerex Valga automaattankla, aadressil Transpordi 1. Tegutsema jääb lähedalasuv Valga teenindusjaam aadressil Transpordi 2, mis on automaattanklaga võrreldes suurem ja parema funktsionaalsusega.

Valga automaattankla teenindas peamiselt transpordiettevõtteid, samas kui täisteenindusjaama külastavad enamasti jaekliendid. Olerexi müügijuhi Ülo Lippuse sõnul on tänase aktsiisitõusu valguses transpordiettevõtted suures osas liikunud tankima piiri taha Lätti või Leetu ja piirilinnas Valgas on see mõju eriti teravalt tunda.

Äriklientide peale mõtles Olerex juba eelmisel aastal, mil sõlmiti täiendavad kokkulepped Eestist väljapoole jäävate tanklakettidega. Ärikliendid saavad tankida Olerexi kuldse krediitkaardiga Lätis Virši-A ja Lukoili tanklakettides ühtekokku 94-s erinevas tanklas.

Leedus saab tankida kokku 78-s tanklas ehk Lukoili tanklaketis ja Kaunase lähedal asuvas Timejas täisteenindusjaamas. Olerexil on koos partneritega hetkel suurim üle Baltikumi tegutsev tanklakettide võrgustik, kus saab tasuda ärikliendi krediitkaardiga.

AS Olerex on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks ligi 80 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud Eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele ning läbi selge ja läbipaistva tarneahela kasutamise tagab klientidele kvaliteetse ja 100% lisandivaba kütuse. Olerexi poolt teenitud kasum jääb kodumaale ja sellest valdav enamus reinvesteeritakse Eestisse.

 

Lisainfo:
Janne Laik
AS Olerex
turundusjuht
e-post: janne.laik@olerex.ee
GSM: + 372 530 61 325

ЛЬГОТНАЯ КАРТА