Olerex avas esimese teenindusjaama Narvas

Pressiteade
25. jaanuar 2017

Olerex avas esimese teenindusjaama Narvas

Alates jaanuarist on Narvas avatud uhiuus Olerexi kontseptsioonitankla, mis asub aadressil Tallinna maantee 73. Narva tankla on Olerexi jaoks juba 83. Eestis ning 7. Ida-Virumaal.

Fotod: https://pilv.powerhouse.ee/index.php/s/VZ7YZsp4OnhHYtw

„Teenindusjaama avamine Narvas oli meie jaoks väga oluline sündmus – Narva puhul on tegemist transiidikeskusega ning seni Narva piirkonnas Olerexil täisteenindusjaam puudus,“ sõnas Olerexi tegevjuht Piret Miller. „Narva on üle piiri tulijatele Eesti visiitkaart ning bensiinijaam on tihti koht, kus teha sõidupeatus, puhata ja end kosutada – on oluline, et see koht oleks funktsionaalne ja mugav, aga samas ka ilus ja puhas. Eesti suurima kütusefirmana tahame jõuda igasse Eesti punkti, kus näeme potentsiaali bensiinijaama ja selle lisateenuste pakkumisel.“

„Narvas on hetkel meie kõige uuem mehitatud tankla Eestis,“ märkis Olerexi turundusjuht Janne Laik. „Narva Olerexis on olemas kõik, mida tänapäeva täisteenindusjaamad pakuvad – nii pisipood kui ka hubane kohvik, et see oleks hea peatuskoht nii teelolijatele kui ka kohalikele. Kehakinnitamiseks oleme välja töötanud menüü, mis peaks vastama ka nõudlikule maitsele – oleme mõelnud ka taimetoitlaste ja veganite peale. Lisaks on Narva Olerexis hea valik esmatarbe- ja toidukaupu, mille hinnatase on sama, mis suuremates hüper- ja supermarketites.“

Uues Narva tanklas on neli kütusetankurit, suurveokite kütusetankur, LPG gaasitankur ja kaks klaasipesutankurit. Narva teenindusjaam on avatud ööpäevaringselt.

AS Olerex (www.olerex.ee) on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks rohkem kui 80 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele ning läbi selge tarneahela kasutamise tagab klientidele kvaliteetse ja 100% lisandivaba kütuse. Olerexi teenitud kasum jääb kodumaale ja sellest valdav enamus reinvesteeritakse Eestisse.

 

Lisainformatsioon:
Janne Laik
, ASi Olerex turundusjuht
e-post: janne.laik@olerex.ee, GSM: +372 5306 1325

ЛЬГОТНАЯ КАРТА