Olerexi teenindusjaamades müügil Biomenu vegantooted

Koostöös Biomenuga on AS Olerex toonud oma toitlustuse valikusse vegantooted, mis pakuvad kiiret ning maitsvat kehakinnitust veganitele ja taimetoitlastele. Olerexi valikusse on lisandunud Biomenu burger, vegan punase oa salat, vegan kartulisalat ja Waldorfi salat.

AS Olerex tegevjuht Piret Milleri sõnul on vegantoodete vajadus põhjendatud tarbijate kasvanud toiduteadlikkusest. Olerex alustas taimetoitlastele suunatud toodete pakkumist juba 2016. aasta lõpus, kuna vegan-klientide arv on näidanud pidevat kasvutrendi. Klientide lemmikuks kujunenud tortillakebabi populaarsus ajendas AS Olerexi lisama tootevalikusse ka veganitele suunatud vegantortillat ja taimetoitlaste quesadillat. Kliendid on tooted väga positiivselt vastu võtnud, seega soovides pakkuda oma klientidele veelgi paremat valikut, otsustas Olerex laiendada veganitele suunatud sortimenti koostöös Biomenuga. AS Olerexi pühendumist koolitada töötajaid valmistama vegantooteid kinnitab ka Biomenu esindaja Tuuli Pirk.

Vegan märgistusega tooted on saadaval: Olerexi Jõelähtme, Kuressaare, Põltsamaa, Märjamaa, Lihula, Pärnu Papsaare, Põlva, Rakvere Rägavere, Tartu Räni, Tallinn Ahtri, Tallinn Tammsaare, Tallinn Peterburi, Tallinn Laki, Viimsi ning Viljandi teenindusjaamadest.

Lisainfot OÜ Biomenu ning nende tootevaliku kohta leiad: http://biomenu.ee/

 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА