Olerex Hea Eeskuju peatoetajana

29 novembril toimus Nordea Kontserdimajas noortekonverents Lahe Koolipäev.
Konverentsi raames kuulutati juba 9. korda välja meie oma Eesti Hea Eeskuju.  

Hea Eeskuju on noortekonverentsi Lahe Koolipäev raames läbiviidav konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma tegudega panustanud kodukoha parandamisesse ning on sellega kogu Eesti tunnustust väärt. Igal aastal tunnustatakse ühte koolinoort 1500€ stipendiumiga ning sel aastal panustas toetusrahaga eestimaine kütusefirma Olerex.

Auhinna andis üle AS Olerexi tegevjuht  Piret Miller, kes tänas kõiki koolinoori panuse eest kodukoha uuendusliku hingamise tagamiseks. Oma tänukõnes pööras Miller tähelepanu noorte passiivsusele vabatahtliku töö osas: „Eestis on vabatahtliku tegevusega seotud umbes 30% ühiskonnast. Peamiselt on vabatahtlikuks pigem Eesti keskealised  naised, kõrgema sissetulekuga spetsialistid ning juhtival positsioonil töötavad inimesed. On oluline, et heaolusse panustaksid ka noored, kes saaksid ise luua võimalusi, et elus kaugele pürgida.“

Otsuse konkurssi toetada langetas Olerex juba käesoleva aasta märtsis. Suurima tanklaketina Eestis võimaldas Olerex konkurssi sõnumi levikut kõigis Eesti piirkondades, ulatudes ka maapiirkonnani, kuhu sõnum muid kanaleid pidi ei pruugi jõuda. Konkurssi raames on oluline, et kõik kogukonnad, kelle seas on mõni kiitust vääriv noor, oleksid tunnustuskonkurssi toimumisest teadlikud ja saaksid oma silma paistvast noorest kogu Eestile teada anda.

 

d
a
 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА