Uus täisteenindusjaam Keilas nüüd avatud!

Alates 7. detsembrist rõõmustab Keila kandi rahvast ja kõiki teelisi uus täisteenindusjaam.

Ööpäevaringselt ootab sõiduautosid, veokeid ja busse ulatuslik kütuste valik, liiklejaid tervitab avaras müügisaalis külluslik toidu- ja joogivalik. Eeskujulik on ka lisateenuste nimekiri.

 

Uues jaamas on kütuste valik tõeliselt lai – LPG gaas, bensiin 95 ja 98, diislikütus, erimärgistusega diislikütus ning muidugi ka AdBlue kütuselisand. Lisateenusena saab kasutada ka väikebusse mahutavat autopesulat, tolmuimejat, rehvirõhuseadet, klaasipesuvedeliku tankurit ja samuti osta ballooniga gaasi.

Kõigile on avatud avar müügisaal mitmekesise kauba- ja toiduvalikuga. Hommikul pakume klientidele putru, päeval suppi ja ööpäevaringselt maitsvat kohvi, kebabi ja saiakesi.

 

Olerexi toitlustuskontseptsioon väärtustab eestimaist toodangut ja kvaliteetset toorainet. See pakub külastajatele meeldejääva elamuse ja annab mõista, et ka kiire toit võib olla tervislik. Toitudes kasutatav liha on lihafilee – kana 50% kalkun 50%. Meie einevõileivad valmistatakse hoolega Eesti Leivatööstuses ja leib sünnib naturaalse juuretise baasil. 

 

Uues tanklas on silmapaistev ka kuumade jookide valik. Kasutame kõrgemast kvaliteedist kohviube, millest kõrgtehnoloogilised masinad valmistavad hõrgu ja virgutava kohvielamuse.

 

Lähipiirkonna elanikele on suuremaks mugavuseks loodud ka jalgrattaparkla.

Olete oodatud meie uude jaama!

 

Võimalusel väljatõste:

 

Keila 24/7 täisteenindusjaam

• Tankimine veokitele, bussidele ja sõiduautodele

• Lai kütuste valik: LPG gaas, bensiin 95 ja 98, diislikütus, erimärgistusega diislikütus

• Koos teiste tankuritega asuv AdBlue tankur sõiduautodele 

• Avar müügisaal rikkaliku kauba- ja toiduvalikuga 

• Ka väikebusse mahutav autopesula (ava mõõdud 2,8x2,7m)

• Palju lisateenuseid: tolmuimeja, rehvirõhuseade, klaasipesutankurid, kodugaas

• Jalgrattaparkla

 

 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА