Olerex annetas Tallinna lastehaiglale üle 51 000 euro

Jõulukuul Olerexi heategevuskampaanias osalenud inimesed aitasid koguda Tallinna Lastehaigla Toetusfondile 51 281 eurot.

Toetusfondi juhataja Inna Krameri sõnul oli Olerexi poolt annetatud summa eriline, sest paaril viimasel aastal pole ükski teine Eesti erafirma nii suurt rahalist kingitust teinud.

„Võin öelda, et see on meie jaoks väga suur summa, sest viimaste aastate suurimad annetused on jäänud 40 000 euro piirile,“ sõnas Kramer ning tõdes, et Olerexi heategevuskampaania tulemus oli meeldiv üllatus.

Olerexi tegevjuht Piret Miller märkis, et ettevõtte soov oli aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa. „Paraku on nii, et riik igale poole ei jõua. Sotsiaalselt vastutustundliku firmana peame oma kohuseks panustada meie laste tulevikku ning olla hoolivad ja hoidvad,” lausus Miller ning tänas kõiki „Tangi ja kingi“ kampaanias osalenuid.

Kampaania jooksul tehti Olerexi tanklates üle veerand miljoni tankimise. Kõige suurema panuse andsid sellesse Saaremaa inimesed, kes tankisid Olerexist üle 160 000 liitri. Igalt erakliendi tangitud bensiiniliitrilt läks lastehaigla toetusfondile 1 sent. Annetatud raha eraldati Olerexi teenitud kasumist.

Annetuse eest plaanib lastehaigla välja ehitada viis sügavalt enneaegsete vastsündinute intensiivravi perepalatit.

Annetus anti üle 17. jaanuari õhtul Eesti filmimuuseumis, kus Tallinna Lastehaigla Toetusfond tähistas on 25 sünnipäeva.

 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА