Tangi Olerexi kaardiga välismaal!

Olerexi ärikliendid saavad oma krediitkaarti lisaks Lätile, Leedule ja Venemaale kasutada peagi ka Poola tanklates.

Hetkel saab Olerexi äriklientidele mõeldud kaarti kasutada juba 166-s tanklas Lätis, 39-s tanklas Leedus ja 18-s jaamas Venemaal. Olerexi välispartnerluse juhi Margus Aaslaiu kinnitusel laieneb krediitkaardiga tankimine peagi ka Poola.

„Me katame Poolas kõik võtmekohad ehk piiriületuspunktid. Sealhulgas piir Saksamaaga, Tšehhiga, Slovakkiaga ja Leeduga,“ sõnas Aaslaid. Partnerjaamade lisandumine muudab Olerexi klientideks olevate autojuhtide elu oluliselt mugavamaks, kuna nad saavad kasutada füüsiliselt sama kaarti mis Eestis.

Olerexi eesmärk on laiendada krediitkaardi kasutusvõimalusi veel mitmesse Euroopa riiki.

Käibemaks tagasi

Olerex pakub ärikliendile välisriikides tehtud ostudelt käibemaksu tagasitaotlemise ja finantseerimise teenust. Kuna käibemaksu tagasi taotlemisel tuleb arvestada mitmete erinevate riikide seadusandluse ja nõuetega, muudab Olerexiga käibemaksu tagastamise lepingu sõlmimine teie elu lihtsamaks usaldades vastava asjaajamise professionaalide kätte.

Samuti suurendab Olerexi poolt pakutav käibemaksu finantseerimise teenus teie likviidsust, kuna saate raha kohe kätte ja ei pea välisriigi maksuhaldurilt mitmeid kuid käibemaksutagastust ootama. Olerexi kaudu on võimalik käibemaksu tagasi taotleda kõikidest Euroopa Liidu liikmesriikidest ning lisaks Norrast ja Šveitsist. Taotluseid on võimalik esitada kas kvartaalselt või aasta lõikes vastavalt nõutavate miinimumsummade täitumisele.

Lepingu sõlmimiseks palume ühendust võtta Olerexi ärikliendihalduritega.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА