Olerexi klienditeenindajad säravad nüüd uutes vormiriietes

Olerexi klienditeenindajad üle Eesti kannavad veebruari keskpaigast täiesti uusi vormiriideid, mille värvilahendus on inspireeritud ettevõtte brändist.

Olerexi tegevjuhi Piret Milleri sõnul algas töö klienditeenindajatele uue vormirõivastuse loomiseks juba paar aastat tagasi. „Toona tehti Olerexi tanklate siselahendusele uus kontseptsioon ning sellega koos soovisime muuta ka klienditeenindajate välimust värskemaks,“ sõnas Miller.
Kuna tankla töötajad ei pooldanud unisex lõikega riideid, otsustati ette võtta keerulisem tee ehk rõivad tuli spetsiaalselt disainida. Möödunud kevadeks oli ambitsioonikas eesmärk jõudnud nii kaugele, et sõlmiti tootmisleping Eesti tuntuima rõivatootja Sangariga ning sügisel sai esimesi riideid proovima hakata.

Milleri sõnul on tööriiete puhul eriti tähtis, et kasutatav kangas oleks kvaliteetne. Ta peab olema hingav ehk õhku läbi laskev, veidi veniv, kiiresti kuivav ning vastu pidama tihedale pesule. Proovikleit läks Tartu Räni tanklasse testimisele ning tagasiside oli Milleri sõnul väga positiivne.
„Igaks juhuks kandis proovipartiid ka meie sekretär, kes pidi sellega päeva otsa kontoris istuma ning kui ka temalt oli tulnud positiivne hinnang, läksid rõivad tootmisesse,“ meenutas Miller.

Riiete laialijagamine ja õigete numbrite leidmine võttis aega, kuid tänaseks on üleminek uuele riietusele lõppenud ning tagasiside üldjuhul hea. Teenindajal on nüüd võimalik tööle minnes valida, kas ta kannab sel päeval pluusi või kleiti. Lisaks on jahedama ilma jaoks olemas fliis.


 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА