Olerexist sai Eesti Autospordi Liidu ametlik kütusepartner

Eesti suurim kütusefirma Olerex ja Eesti Autospordi Liit sõlmisid 2. märtsil koostöölepingu, millega  Olerexist sai alaliidu ametlik kütusepartner.

Olerexi tegevjuhi Piret Milleri sõnul oli Eesti Autospordi Liidu koostöö ettepanek asuda alaliidu ametlikuks kütusepartneriks ettevõttele suureks auks.

„Olerex on autospordiga seotud olnud juba pikka aega, olles aastaid rallikrossi Eesti meistrivõistluste peasponsoriks ja nimekandjaks. Kvaliteetne kütus on autospordis määrava tähtsusega, sest kui mootor tõrgub, jäävad võidusõidud lühikesteks. Seda, et rallispordi lipulaevad näevad partnerina just Olerexi, võtame suure tunnustusena,“ lausus Miller.

Eesti Autospordi Liidu peasekretäri Alar Arukuuse sõnul on Eesti Autospordi Liidul Olerexiga kütusepartneri lepingu sõlmimise üle väga hea meel. „Eesti autosport vajab usaldusväärseid, aktiivselt kaasamõtlevaid ja tugevaid partnereid. Eestimaine kütusefirma Olerex on siinkohal kindlasti parim valik,“ sõnas Arukuusk.

Eesti Autospordi Liit ühendab Eestis autospordiga ja autondusega tegelevaid juriidilisi ja füüsilisi isikuid nende töö edendamisel ning koordineerimisel. EALi tegevuse eesmärk on tõsta liikluskultuuri ja -ohutust Eesti Vabariigis ning võimaldada oma liikmetele FIA eesmärkidega sätestatud autondusalaseid tegutsemisvõimalusi.

Vaata Tallinna TV klippi lepingu allkirjastamisest:

http://www.tallinnatv.eu/uudised/uudislood/16550-2018-03-02-olerexist-sai-eesti-autospordi-liidu-ametl

 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА