​Vegan menüü ja tervislikud valikud Olerexis

Paljas Porgand

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Märtsi kuu teisel poolel alustasime koostöös Eesti ühe edukaima blogijaga Merilin Taimre alias Paljas Porgand kampaaniat vegan menüü ja tervislikud valikud Olerexis.
Kampaania eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust Olerexi Pisipoest, Olerexis pakutavast tervislikust tootevalikust ning vegan menüüst. Selleks oleme pühendanud märtsi kuu viimased kaks nädalat, kus läbi sotsiaalmeedia viime sõnumi võimalikult paljudeni.  

Koostöö sisu seisneb Palja Porgandi poolt järgi proovitud toodete põhjal blogi kirjutamises läbi enda kogemuse ja maitseelamuse, peagi ilmuva videoklipi ning sotsiaalmeedias toimuvate mängude.
Kanalid kus blogi postitus kajastust leiab on Paljas Porgand Facebook, Instagram, tema blogi ja Eesti veganid grupp Facebookis.  Lisaks kajastame seda ka meie endi sotsiaalmeedias ja uudiskirjas.

Paljas Porgand on tuntud oma tervislikke eluviiside ja tervisliku toitumise propageerimise poolest. Samuti teatakse teda just ausa tagasiside eest toodetele. Teisisõnu ta ei kiida toodet kui see talle ei maitse ning ta julgeb oma eelistused põhjendades välja tuua.  Nii lasime tal proovida Olerexi teenindusjaamades koha peal valmistavat toitu kui ka pisipoes pakutavat tervislikku valikut.

Mida aga arvas Paljas Porgand Olerexis pakutavast loe juba blogist, mis asub Olerexi Facebooki lehel: http://www.paljasporgand.ee/vegan-menuu-ja-tervislikud-valikud-olerexis/

PS! Meil on hea meel, et juba oleme saanud palju positiivset tagasisidet sotsiaalmeedias.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА