Eesti parimad teenindajad

Aprillis selgusid tänavused Eesti parimad klienditeenindajad. Saame uhkusega öelda, et Eesti Parim teenindaja 2018 kolmanda koha vääriliseks tunnistati Laura Kivijärv, kes töötab Olerexi Ida piirkonna teenindusjaama vanemklienditeenindajana.

Laura võlus žüriid oma tasakaalukuse ja meeldiva teenindusmaneeriga. Laura mõjub esmamuljel kui malbe tütarlaps, kelle sees on aga tegelikult peidus kirglik müügihing. Laura väärtustab kliendiga suhtlust ning püüab sealjuures alati pakkuda teeninduse tipptaset.

Parima teenindaja konkursil osales kokku 635 teenindajat, kel tuli endi teadmised proovile panna veebikeskonnas lahendades erinevaid teenindussituatsioone, vastates suhtlemisoskuste ning tarbijakaitseseaduse tundmise testile.

Žürii hindas teenindajate sooritust 5 hindamiskriteeriumi alusel - tähelepanelikkus, hoolivus, leidlikkus, võit-võit lahendus ja korrektsus - ning valis iga piirkonna konkursi juures välja 10 tugevaimat kandidaati. Finaalis lahendasid finalistid kaamera ees koostöös näitlejast kliendiga lisaks täiendava teenindussituatsiooni.

Finalistide hulgas säras ka Olerexi Lõuna piirkonna klienditeenidaja Hele-Mai Luik! ("Tartu parim teenindaja 2018", III koht)

Klienditeenindajad on meie ettevõtte süda, kelle tubli töö ja säravad naeratused on Teile teekaaslasteks.

Tunnustagem ja märgakem iga päev tublisid klienditeenindajaid Meie ümber!

ЛЬГОТНАЯ КАРТА