UUS! Olerex võttis kasutusele probiootilised puhastusvahendid

Mai alguses astus Olerex suure sammu keskkonnasõbraliku elustiili poole, võttes kõigis oma teenindusjaamades kasutusele probiootilised puhastusvahendid.

Probiootilised puhastusvahendid on kõrgelt hinnatud, allergiavabad ning sisaldavad bioloogilisi ensüüme ja inimesele kasulikke probiootilisi baktereid, mis tasakaalustavad meie mikrobioloogilist elukeskkonda.

Olerexi soov on tagada puhtam ja tervislikum elukeskkond nii meie klienditeenindajatele kui ka klientidele.

Turvaline

PIP puhastajad on töötajatele ohutud, sest ei tekita ohtlikke aure ega lõhnu. Puhastades pole vaja kasutada kindaid, maski ega kaitsepõlle. Kõik tooted on 100% biolagunevad, mittetoksilised, mittesüttivad ja ohutud täiskasvanutele, lastele ning lemmikloomadele.

Ökoloogiliselt kasulik

Probiootiliste puhastustoodete kasutamine loob stabiilse ja tervisliku mikroobse keskkonna, vähendades saasteainetega seotud riske. Kasulike bakteritega hoolduspuhastusained vähendavad loodusliku konkurentsi teel olulisel määral paljude haigustekitajate arvukust.

Probiootikumid

 Puhastusvahendid sisaldavad kemikaalide ja desinfitseerimisainete asemel kasulikke ja ohutuid probiootilisi baktereid. Erinevalt desinfitseerimisainetest, mis tapavad valimatult nii head kui halvad bakterid, mistõttu kaob looduslik tasakaal.

Loe lisa siit.

 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА