Olerexi tanklate kassadest saab hakata sularaha välja võtma

Pangaautomaatidena töötavad kõik meie 82 täisteenindusjaama üle Eesti

Lähtudes soovist pakkuda Eesti inimestele maksimaalset mugavust ning hoida elu igas Eestimaa nurgas lõime teenuse Sularaha Tanklast. Suuremad pangad on viimaste aastate jooksul pidevalt vähendanud sularahaautomaatide arvu eelkõige pisemates asulates, samas teame, et sularaha on suurlinnadest väljaspool igapäevases elus käibiv maksevahend. Oma tegevuses peame innovatsiooni väga oluliseks ning leidsime võimaluse ehitada üle-eestiline sularahavõrgustik uudsel moel, kasutades selleks Olerexi teenindusjaamu.
 

Käesolev projekt on hea näide sellest, kuidas Eestimaise ettevõttena oleme võtnud aktiivse rolli kohaliku elu edasiviijana. Kuigi pangandus muutub üha enam digitaalseks ja inimesed eelistavad oma raha-asju ajada interneti- ja mobiilipangas, on selge, et vajadus sularaha järele niipea ei kao. Kuna sarnaseid sularaha väljamakse teenuseid on käivitatud ka mujal maailmas, ei tulnud meil arendusega päris nullist alustada. 

 

Olerexi tanklate  kassadest sularaha välja võtmiseks peab klient sooritama samal ajal vähemalt 1-eurose ostu. Kliendid saavad teenust kasutada juhul, kui nende kodupank pole sarnaseid tehinguid keelanud, kuid iga sularaha väljavõtmisele lisandub teenustasu 0,32€.

 

Tankla kassast sularaha väljavõtmine on sarnane tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa välja kaupluse kassast ja see võetakse maha kliendi pangakontolt. Korraga saab välja võtta minimaalselt 5 ja maksimaalselt 100 eurot. Nende vahele jääv summa muutub 5-eurose sammuga ehk välja saab võtta 10, 15, 20 jne eurot.


Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800-le tublile eestimaalasele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.

 

Alates 1 septembrist saab sularaha välja võtta kõigist mehitatud Olerexi 82 teenindusjaamast.

Kaardi ja nimekirja sularaha väljastavate Olerexi tanklate asukohtadega leiad siit.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА