Olerex alustas külmakindlate kütuste müügiga

Tagamaks auto tõrgeteta töö tasub kindlasti ilmade jahenedes tankida külmakindlat kütust.

Käesolev nädal algas mitmel pool Eestis kergete öökülmadega ning teedel oli lühiajaliselt ka musta jääd. AS Olerexi  strateegia näeb ette kvaliteetse kauba ja kütuse müügi. Ilmade jahenemisega kooskõlas oleme asunud oma tanklaid varustama külmakindlate mootorikütustega.

Olerexis müügil oleva külmakindla diislikütuse filtreeritavus on kuni -23C.

 

Eriti tundlikud on diiselautod ning kõige tähelepanelikum tasuks olla neil autoomanikel, kes ei pargi oma sõidukit soojas garaažis. Üllatuste vältimiseks on oluline, et külmade ilmade saabudes oleks paagis täies ulatuses ka külmakindel diislikütus.

Oktoobri teises pooles on üsna tõenäoline miinuskraadide esinemine ning selleks alustasime külmakindlate kütuste müügiga juba käesoleval nädalal. Oluline on see teadmine ka kindlasti kõigile transpordiettevõtetele, kelle sõidud viivad põhja poole, kus nulli ümber temperatuure esineb juba täna.

Vastavalt Eesti seadustele kehtib tanklates 1. oktoobrist ka külmakindla ja talvise kütuse müügiluba. Alates 1. detsembrist müüakse tanklates vaid talvist diislikütust, mille külmakindlus on minimaalselt -32C.

Samuti tasuks tähelepanelik olla ka bensiinimootoriga autode omanikel. Kuigi külmast tingitud probleeme esineb harvem on siiski oluline, et mootoribensiini aururõhk oleks üle 65kPa.

Jahedamate ilmade saabudes on mootori efektiivseks ja tõrgeteta tööks ning hõlpsaks käivitumiseks arukas kasutada just jahedaks aastajaks sobilikku mootorikütust.

 

Olerex AS on Eesti suurima turuosaga kütusemüüja, pakkudes kvaliteetset kütust 95 tanklas üle Eesti. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ning Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.

ЛЬГОТНАЯ КАРТА