Tallinnas avati peale aastast pausi uus tankla

Peale enam kui aasta pikkust pausi avati Tallinnas täisteenindusjaam – Eesti suurim kütusemüüja Olerex ehitas Sõpruse puiestee ja Linnu tee ristmiku vahetusse lähedusse oma uue teenindusjaama.

„Oleme suurtest kütusemüüjatest ainus, kes viimaste aastate jooksul on iga-aastaselt avanud uusi ja kaasaegseid tanklaid ning erandiks pole ka eelmine ega käesolev aasta, mil meil on plaan mahukate investeeringutega jätkata ning ehitada üle Eesti seitse uut jaama,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.  

„Täna Tallinnas Linnu teel avatud tankla on kolmas meie uue kontseptsiooni järgi loodud teenindusjaam, mille keskmes on kiirus, mugavus ja kvaliteet ning kus on olemas kõik teelolijale ja sõidukile vajalik, varasemaga võrreldes uue teenusena ka pesula ja diagnostikakeskus,“ lausus Miller.

Tallinnas Sõpruse puiestee ja Linnu teel ristmikul, Lidli kaubanduskeskuse naabruses asuvas teenindusjaamas on saadaval mootorikütused 95, 98, diislikütus, AdBlue, autogaas LPG, klaasipesuvedelik tankeris, autopesula, haagiste rent ja iseteenindav autodiagnostikakeskus. Klientide kasutuses on kohvik, külm bufee, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Toitu pakutakse ka ettetellimiskioskist, kust saab valmistamist vajava eine järjekorrata ära tellida.

Lisaks jaanuaris Rakveres ning nüüd Tallinnas Linnu teel avatud teenindusjaamale valmivad käesoleval aastal uued Olerexi täisteenindusjaamad Otepää kesklinnas ja Ida-Virumaal Iisakus ning automaattankla Ikla piiripunkti lähedal. Lisaks käivad ettevalmistused kahe suure täisteenindusjaama ehituseks Tallinna ümbrusse. Investeeringu kogumaksumus ulatub kümne miljoni euroni. Möödunud suvel avas Olerex uue teenindusjaama Tartus, Kvissentalis ja oktoobri keskel Kilingi-Nõmmel.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub tänaseks 99 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele. 

ЛЬГОТНАЯ КАРТА