Mugavam tankimine nutitankuriga

Eestit iseloomustavad nutikad IT-lahendused, mis parendavad kasutajate heaolu. Nüüd teenib üks neist teid ka Olerexis autot tankides.

 

Nutitankur annab kliendile vabaduse valida, kas tankurit kasutatakse automaattankurina või maksmine sooritatakse teenindusjaamas. Olerexis kasutatav nutitankur on unikaalne lahendus, mis on Eestis välja töötatud ja Eestis ka toodetud. Olerexi eritellimusel valmistatud IT- ja tehniline lahendus on loodud just Eestisse. Olenemata vihmast, lumest, pakasest või kuumusest, nutitankurid töötavad katkematult.

 

Nutitankuri kasutamine on imelihtne. Peale tankuripüstoli võtmist ja paaki asetamist alustab tankur teiega suhtlemist nii hääle kui ka puutetundliku ekraani abil. Esmalt teostate valiku, kas soovite maksta nutitankuris või kassas. Kui soovite tasuda tankuri juures, asetate automaati maksekaardi või sularaha. Kaardimakse puhul sisestate PIN-koodi ja tankimine algab automaatselt. Sularaha puhul käivitub tankimine peale raha sisestamist. Tankimise järel väljastab nutitankur teile ka kviitungi, kui kinnitate soovi puuteekraanil.

 

Nutitankuri kasutamine on eriti mugav, kui soovite ainult tankida. Samas säästab see aega kassas, kui soovite kehakinnitust või joogipoolist meie kohvikust või poest. Proovige ja veenduge selle mugavuses!

 

Juba täna saate nutitankurit kasutada 16-nes Olerexi tanklas:

Aoveres, Jõelähtmel, Keilas, Kuressaares, Lihulas, Märjamaal, Põltsamaal, Ränis, Tallinnas Harkujärvel, Lakis, Kivilas, Tondirabas, Peterburi teel, Sõpruse puiesteel ja Tammsaare teel ning Viimsis.

 

Aastal 2018 paigaldatakse nutitankurid veel 40-sse tanklasse, millest 6 juba jaanuaris:

Elvas, Jõgeval, Narvas, Paides Tallinna maanteel, Rakvere kesklinnas, Tallinnas Punasel tänaval.

 

Mugavat tankimist!

 

Hakka püsikliendiks