Uudised

Kas teadsid, et 2023. aasta Dakari ralli käib täies hoos ja meie poisid Triisa ja Meeru on hetkel tõusnud juba 9. kohale. Olerex on andnud oma panuse, et eestlased saavutaksid maailmatasemel Dakari rallil võiduka positsiooni.  Dakari ralli on väga karmidel maastikel toimuv maastikusõidukite ja mootorrataste võidusõit. Iga ralli etapp on kuni 900 km pikk distants. Hoiame omadele pöialt lõpuni välja
LOE EDASI
OLEREX AVAS JÕHVIS UUE TÄISTEENINDUSJAAMA Uues Jõhvi teenindusjaamas on olemas suure teenindussaarega kohvik, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Tanklas on müügil mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus, eridiisel, AdBlue ja LPG autogaas ning teenusena haagiste rent.  Lisateenustena saavad kliendid kasutada automaatpesulat, tolmuimejat, rehvirõhuseadet, klaasipesuvedeliku tankurit ja samuti osta ballooniga gaasi.
LOE EDASI
Teade  AS´i Olerex kliendikaardi lepingu üldtingimuste uuendamine
LOE EDASI
Võru Tallinna mnt Olerexis esineb täna 22.11.2022 kell 18.00-19.00 katkestusi seoses rekonstrueerimistöödega.   Täname mõistva suhtumise eest.
LOE EDASI
Olerex AS annab „Talendid Tartusse“ programmi omapoolse panuse, toetades 2021-2023. aastal stipendiumide maksmist kokku 6600 euroga.
LOE EDASI
Tänaseks on kõigis klaasipesuvedeliku tankurites talvine klaasipesuvedelik, mis on külmakindlusega -21 kraadi. Klaasipesutankurid asuvad meie uuemates jaamades, mille asukohad leiad siit! Klaasipesutankur on keskkonda säästev ja seda on lihtne kasutada.
LOE EDASI
  Tagamaks sõiduki tõrgeteta töö tasub kindlasti ilmade jahenedes tankida külmakindlat kütust. Ilmade jahenemisega kooskõlas oleme asunud oma tanklaid varustama külmakindlate mootorikütustega. Olerexis müügil oleva külmakindla diislikütuse külmfiltri ummistuspunkt (CFPP) on kuni -18C.
LOE EDASI
10. oktoobril on Olerexi Võru Tallinna mnt teenindusjaamas remonditööde tõttu kohvinurk ajutiselt suletud ja tualettruum on ajutiselt liigutatud õue.  Vabandame ebamugavuste pärast!
LOE EDASI
Räpina Olerexi teenindusjaam (Vabaduse 2, Räpina) on alates 01.10.2022 avatud senise 24H asemel 06-23. Nutitankurid töötavad 24H. Kohtumiseni Räpinas!
LOE EDASI
Head kliendid Alates 16.09.2022 kuni 30.09.2022 on seoses gaasitrassi ümbertõstmisega Tartu Jaama Olerexi teenindusjaamas häiritud parkimine ning pesula kasutus. Palume jälgida paigaldatud keelumärke. Vabandame ebamugavuste pärast!
LOE EDASI
Hakka püsikliendiks