Uudised

Seoses Kuresaare tankla LPG tankuri rekonstrueerimistöödega on LPG müük Kuressaare tanklas peatatud alates 07.06.2024. LPG tankur avatakse eeldatavasti juulikuus. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
LOE EDASI
Kinnisvaraarendaja Favorte ja Eventus Ehitus pidasid eile Väo Äripargi esimest sarikapidu, et tähistada Plaasi 2 ja 4 ärihoonete täiskõrguse saavutamist. Favorte investeerib otse Väo liiklussõlme äärde kerkivasse äriparki 20 miljonit eurot. Lisaks mugavamaks muutunud liiklemisele on Väo Äripargi kõrvalkinnistul uksed avanud Eesti suurimale kütusemüüjale Olerexile kuuluv Väo keskus, kust lisaks teenindusjaamale ja veokipesulale leiab ka kohalikul turul ainulaadse ärihotelli koos ettevõtetele mõeldud külaliskorteritega, kust ei puudu ka jõusaal ja saun. Lisaks on Väo keskuses kaasaaegne restoran ja võimalik pidada konverentse.
LOE EDASI
Sarnaselt jaekaubandusele eelistab ka mootorikütuste ostmisel järjest enam kliente maksta tanklates nutirakenduse abil. Eesti suurimas tanklaketis täitus hiljuti 2 miljoni äpiga tangitud kütuseliitri verstapost ja ettevõte prognoosib mahtude edasist kiiret kasvu.
LOE EDASI
Aprillis esmaregistreeriti Eestis 2040 diiselmootoriga sõidukit. Kokku on käesoleval aastal registrisse kantud Transpordiameti andmetel 5671 diiselsõidukit. Võrdluseks, bensiinimootoriga autosid on Eesti teedele lisandunud aasta esimeste kuudega 3315 ning elektrilisi 566. Sellele, et eestlane eelistab jätkuvalt sisepõlemismootoriga sõidukit elektriautole, viitab ka kõnekas fakt, et 1. aprilli seisuga on diiselautosid teedel kokku 393 745 ja bensiinimootoriga 345 689, elektriautosid aga vaid 6500.
LOE EDASI
Eesti suurim tanklakett Olerex aitab Kaitseministeeriumil korraldada esmakordselt reservväelaste nädalat, mille eesmärk on tunnustada reservväelasi kui riigikaitse põhijõudu.
LOE EDASI
Väo Keskuses asub kogukonnarestoran Sõlm, mis on Eestis mitmes mõttes ainulaadne, pakkudes tippkoka poolt loodud menüü kõrval sama palju elamusi ka interjööris ja ootamatus tipptehnoloogias.
LOE EDASI
Kolmapäeval, 27. märtsil kell 14.30 avatakse Tallinna linnapiiril asuva Väo Keskuse kogukonnarestoranis Sõlm noorte kunstnike näitus „Lasnamäe disainis“, mis toob vaatajateni Lasnamäe linnaosa tuntud kohad, kuid seda täiesti uudsel kujul.
LOE EDASI
Tallinna piiril asuva Väo Keskuse avamisega laiendas Olerex esimese tanklaketina Eestis tegevust restorani- ja majutusärisse, avades 22 toaga ärihotelli ja 100-kohalise restorani.
LOE EDASI
Diiselsõidukite süsinikujalajälje märkimisväärne vähendamine on Eesti suurima tanklaketi Olerexi hinnangul täna kõige lihtsam ja soodsam täielikult taastuvtoorainest toodetud kütuse abil. Seetõttu on ettevõte võtnud eesmärgiks kasvatada tarbijate teadlikkust täielikult fossiilivaba diislikütuse osas, näidates selle kasulikke mõjusid mitte ainult keskkonnale, vaid ka diiselmootoriga sõidukile.
LOE EDASI
Eesti suurim tanklakett Olerex soovib uue kampaaniaga “Diiselmootorid looduskaitse alla!” näidata, et kasutades taastuvtoorainest toodetud kütust, on võimalik ka diislikütuse jõul liikuva sõidukiga loodust säästa.
LOE EDASI
Hakka püsikliendiks