Uudised

Avasime Vorbuse kiirtankla (aadress Tähtvere küla, Olle), kus on võimalik tankida  95, 98, Adblue, klaasipesuvedelikku ning sõiduauto ja veoki diislikütust.
LOE EDASI
Täna 30.06 algas Märjamaa Uus tn teenindusjaama parkla asfalteerimistööd. Teenindusjaam on uuesti avatud 01.07.   Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, teenindame teid juba homme uuesti!
LOE EDASI
Avasime Tõrva kiirtankla (aadress Roobe küla, Tõrva vald), kus on võimalik tankida mootoribensiini 95 ja diislikütust.
LOE EDASI
Enamasti on igaks asjaks oma aeg. Mõnikord on aeg, et lammutada, mõnikord aeg, et ehitada. Mõnikord hoopis aeg, et kolida ja edasi liikuda. Olerexis saab aeg uue tähenduse ja mõõte. Kolisime välja Tõrva tanklast ja rajasime üle tee asuvale kinnistule uue ATM-i.
LOE EDASI
Olerex avas 12.06.2023 Tallinna ringteel, Väo liiklussõlmes 2000 m2 suuruse keskuse, kus hakkas tööle tankla teenuseid pakkuv täisteenindusjaam, 100 kohaline multifunktsionaalne restoran ja külaliskorterid.
LOE EDASI
Eestimaise ettevõttena oleme Olerexis ütlemata uhked, et meil on võimalus anda toetajana omapoolne panus eestlaste jaoks nii tähtsa ja südamelähedase sündmuse - XIII Noorte Laulu- ja tantsupeo - toimumisse. Kanname hoolt selle eest, et vajalikud masinad laulu- ja tantsupeol töötaksid laitmatult – ikka selleks, et noorte peorõõm ei katkeks. Olgem ikka hoolivad ja keskkonnahoidlikud, sest püha on maa!
LOE EDASI
  5 lihtsat nippi, kuidas liikluses aega kokku hoida
LOE EDASI
Head kliendid! Sulgeme Tõrva teenindusjaama 16. mail kell 12:00 (aadressil Valga 72, Tõrva, Valgamaa). Tankimiseks avame peagi praegusest teenindusjaamast üle tee asuva Olerexi automaattankla. Lähimad teenindusjaamad asuvad: Valga teenindusjaam (Transpordi 2, Valga, Valgamaa). Otepää teenindusjaam (Tartu mnt 16, Otepää, Valgamaa)   Vabandame ebamugavuste pärast!
LOE EDASI
Olerex on Talendid Rajale 2023 sarja nimisponsor Meil on taaskord ülimalt suur au ja hea meel teha koostööd Eesti Kardiliiduga laste hobikardisarja Talendid Rajale nimisponsorina. Kohaliku eestimaise ettevõttena on meie jaoks oluline, et noored talendid saaksid võimaluse end proovile panna juba varakult. Eriti vinge on aga see, et sarjas osalemiseks ei ole eelnev põhjalik ettevalmistus vajalik ning sõiduvahendi ja varustuse saab tublidelt korraldajatelt võistluspaikades kohapealt.
LOE EDASI
Kas teadsid, et 2023. aasta Dakari ralli käib täies hoos ja meie poisid Triisa ja Meeru on hetkel tõusnud juba 9. kohale. Olerex on andnud oma panuse, et eestlased saavutaksid maailmatasemel Dakari rallil võiduka positsiooni.  Dakari ralli on väga karmidel maastikel toimuv maastikusõidukite ja mootorrataste võidusõit. Iga ralli etapp on kuni 900 km pikk distants. Hoiame omadele pöialt lõpuni välja
LOE EDASI
Hakka püsikliendiks