Uudised

09.05.2022-10.05.2022 toimuvad Valga Olerexis asfalteerimistööd. Sellega seoses ei saa 10.05.2022 rekkade tankurist tankida. Rekkade tankurist saab tankida alates 11.05.2022 Tööde ajal jääb tankimine sõiduautodele avatuks, kuid 10.05.2022 tuleb arvestada, et vahemikus 12-17 võib olla bensiini tankimine häiritud. Diislisaarel saab sõiduautosid tankida. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja Olerex annetas Ukraina sõjas kannatanud inimeste toetuseks MTÜ-le Mondo 100 000 eurot. „Igaühel meist on võimalik anda oma panus Ukraina toetuseks, täname oma kliente, tänu kellele saame ühiselt Ukrainat toetada. Mondo tegevusi Ukrainas aitame just seetõttu, et näeme nende projektides pikaajalist mõju,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja alustas sel nädalal Tallinna ringteele, Väo liiklussõlme Eesti suurima 2000m2 teenindusjaama ehitust koos restorani, ürituste saali, kontori- ja majutuspinnaga.
LOE EDASI
Uues Valga Olerexi teenindusjaamas on olemas suure teenindussaarega kohvik ja bufee, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Tanklas on müügil mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus, eridiisel, AdBlue ja LPG autogaas ning teenusena haagiste rent.  Lisateenustena saavad kliendid kasutada Valga esimest automaatpesulat, tolmuimejat, rehvirõhuseadet, klaasipesuvedeliku tankurit ja samuti osta ballooniga gaasi. Valga uue teenindusjaama investeeringu maksumus ulatus 1,5 miljoni euroni.
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja Olerex avas Võrus oma automaatpesulate keti kõrval teise käsipesula Eestis, ettevõte plaanib käsipesulate teenust laiendada ning järgmise käsipesula ehitada Sauele. „Olerex on lisaks kütusemüügile kasvanud suurimaks automaatpesulate ketiks Eestis. Üha enam kliente soovib oma sõidukit aga ise pesta ja hooldada, tuleme klientide ootustele ja nõudlusele vastu ning ehitame oma esimesed käsipesulad,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja Olerex vahetab järgneva kahe kuu jooksul oma kõikides tanklates asuvad kohvimasinad uute vastu, investeering ulatub üle kahe miljoni euro, mis on teadaolevalt suurim investeering kohvikultuuri arendamisse Eestis. „Lisaks kütusemüügile on Olerex kasvanud suurimaks kohvikuketiks Eestis. Toome kevadel Eestisse kõige moodsamad kohvimasinad, uuendame kohvioa valikut ning soovime viia kõige parema kohvi Eesti igasse nurka,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller. 
LOE EDASI
Eesti Kardiliit esitles hooaega ja autasustas meistreid
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja Olerex avas käesoleval aastal oma kolmanda uue tankla, mis asub Eesti-Läti piiril Ikla piiripunkti vahetus läheduses. „Peale möödunud aasta lõpus avatud Kilingi-Nõmme ja nüüd Ikla jaama oleme antud piiriäärses piirkonnas oma kohalolu oluliselt tugevdanud – varem oli see ala meie klientide jaoks katmata,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.
LOE EDASI
Peale enam kui aasta pikkust pausi avati Tallinnas täisteenindusjaam – Eesti suurim kütusemüüja Olerex ehitas Sõpruse puiestee ja Linnu tee ristmiku vahetusse lähedusse oma uue teenindusjaama. „Oleme suurtest kütusemüüjatest ainus, kes viimaste aastate jooksul on iga-aastaselt avanud uusi ja kaasaegseid tanklaid ning erandiks pole ka eelmine ega käesolev aasta, mil meil on plaan mahukate investeeringutega jätkata ning ehitada üle Eesti seitse uut jaama,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.  
LOE EDASI
Eesti suurim kütusemüüja Olerex kavatseb aasta lõpuks oma jaamadesse paigaldada kuni 50 innovaatilist diagnostikakeskust, mille abil saavad auto omanikud iseseisvalt oma sõidukile diagnostikat teostada.
LOE EDASI
Hakka püsikliendiks