Olerex toetab XIII Noorte Laulu- ja tantsupidu


Eestimaise ettevõttena oleme Olerexis ütlemata uhked, et meil on võimalus anda toetajana omapoolne panus eestlaste jaoks nii tähtsa ja südamelähedase sündmuse - XIII Noorte Laulu- ja tantsupeo - toimumisse. Kanname hoolt selle eest, et vajalikud masinad laulu- ja tantsupeol töötaksid laitmatult – ikka selleks, et noorte peorõõm ei katkeks.

Olgem ikka hoolivad ja keskkonnahoidlikud, sest püha on maa!

Olerexi suurematest teenindusjaamadest üle Eesti on võimalik soetada Laulu- ja tantsupeo imeilusaid rinnamärke (kuldne, roosa), mida sobib kanda igas olukorras ning väikeseid kleebised, mida on vahva kleepida näiteks joogipudelile või sülearvutile. Soetades nimetatud meeneid, annad Sinagi oma panuse suure rahvapeo toimumisse! 

Meened leiad järgmistest Olerex teenindusjaamadest: Jõelähtme, Keila, Harkujärve, Peetri, Peterburi mnt, Tammsaare tee, Laki, Tondiraba, Turba, Viimsi, Narva, Jõhvi, Rakvere Põhjakeskus, Paide Tallinna mnt, Märjamaa Orgita, Kilingi-nõmme, Pärnu Laki, Pärnu Papsaare, Lihula, Kuressaare, Kärdla, Elva, Otepää, Valga, Tartu Aardla, Tartu Kvissentali, Viljandi, Põlva, Räpina, Võru Tallinna mnt, Aovere, Mustvee, Põltsamaa.
Märk_kuldneMärk_roosaKleebis

 

 AITÄH OSALEJATELE JA PALJU ÕNNE VÕITJALE!
AUHINNA VÕITJA ON PRIIT T.
Võitjaga võtame ühendust.

 


OSTA RINNAMÄRK JA OSALED TANTSUPEO PILETITE LOOSIS!
Loosime välja ühele võitjale kaks kutset tantsupeo III etendusele (Laupäev 01.07.2023 kell 19:00).
Loosimises osalemiseks tuleb osta ajavahemikul 3.06.-25.06.2023 Olerexi teenindusjaamast laulupeo rinnamärk (kuldne või roosa) ja registreerida ostul ID-kaart. 
Loosimine toimub 27.06, võitjaga võtame ühendust. 

Osalevad tooted:
4741619922036 LAULU- JA TANTSUPEO MÄRK PRONKS
4741619922173 LAULU- JA TANTSUPEO MÄRK ROOSA

Mäng

 

Tantsupeo piletite tarbijamängu reeglid:

1.    Kampaania korraldaja on OLEREX AS (registrikood 10136870; aadress Võru tn 176, Tartu, 50112; +372 610 0105; info@olerex.ee). 
2.    Kampaania toimub perioodil 03.06.-25.06.2023. Kampaanias osalevad vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes ostavad kampaaniatoote Olerexi teenindusjaamast ja registreerivad ostul ID-kaardiga. 
3.    Kampaania info on kättesaadav veebiaadressil https://olerex.ee/laulu-tantsupidu 
4.    Auhinnafondi koguväärtus on 2023. juunis 114 € (üks sada nelitesit) eurot.
5.    Kampaania auhinnad loositakse välja ühele võitjale 27.06.2023.
6.    Kampaania auhindade loosimises osalemiseks tuleb ajavahemikul 03.06.-25.06.2023 osta kampaaniatoode Olerexi teenindusjaamast ja registreerida ost ID-kaardiga. Loosimistel osalevad kõik kampaania perioodil vastavalt kampaania tingimustele OLEREX AS teenindusjaamadest oste sooritanud kliendid.
7.    Kampaanias osalevad tooted:  
13645 LAULU- JA TANTSUPEO MÄRK KULDNE  
13646 LAULU- JA TANTSUPEO ROOSA MÄRK  
Kampaaniatooteid saab osta järgnevatest Olerexi teenindusjaamadest: Jõelähtme, Keila, Harkujärve, Peetri, Peterburi mnt, Tammsaare tee, Laki, Tondiraba, Turba, Viimsi, Narva, Jõhvi, Rakvere Põhjakeskus, Paide Tallinna mnt, Märjamaa Orgita, Kilingi-nõmme, Pärnu Laki, Pärnu Papsaare, Lihula, Kuressaare, Kärdla, Elva, Otepää, Valga, Tartu Aardla, Tartu Kvissentali, Viljandi, Põlva, Räpina, Võru Tallinna mnt, Aovere, Mustvee, Põltsamaa.
8.    Kampaanias osalevad vähemalt 18-aastased füüsilised isikud. Üks mängija võib kampaaniaperioodi jooksul võita rohkem, kui ühe korra. Loosimise korraldamiseks kasutatakse elektroonilist süsteemi, mis tagab võitjate juhuslikkuse.
9.    Auhinna võitmisel võetakse mängijaga ühendust hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast loosimist, et leppida kokku auhinna kättetoimetamise tingimused. Auhind saadetakse võitja e-posti aadressile. Võitja nimi avaldatakse punktis 3 välja toodud veebiaadressil ja Olerexi sotsiaalmeedia (Facebook, Instagarm) lehel. 
10.    Mängus võidetud auhindasid ei vahetada raha või teiste, mängus mittepakutavate, toodete vastu. Auhinnad sõltuvad saadavusest ja korraldaja jätab endale õiguse asendada sellest ette teatamata mistahes auhind teise samaväärse auhinnaga.
11.    Kui auhinna võitjaga ei ole võimalik saada ühendust 2 tööpäeva jooksul pärast loosimist, loositakse tema asemel uus võitja.
12.    Kampaanias ei osale ja auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.
13.    Korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel muuta kampaania reegleid või mõjuval põhjusel lõpetada kampaania ennetähtaegselt, teavitades avalikkust sellest koduleheküljel www.olerex.ee. Mõjuvaks põhjuseks loetakse asjaolu, mida Olerex ei saa mõjutada ja mille puhul ei saa temalt mõistlikkuse põhimõttest lähtudes oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks. 
14.    Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb saata kirjalikult korraldaja aadressil Võru tn 176, Tartu, 50112 või elektroonselt info@olerex.ee. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi. Lisainformatsiooni tarbijamängu kohta on võimalik saada punktis 1 välja toodud kontaktidelt.

Hakka püsikliendiks