Olerex avas Eesti suurima teenindusjaama Väo liiklussõlmes

Olerex avas 12.06.2023 Tallinna ringteel, Väo liiklussõlmes 2000 m2 suuruse keskuse, kus hakkas tööle tankla teenuseid pakkuv täisteenindusjaam, 100 kohaline multifunktsionaalne restoran ja külaliskorterid.

Tallinna Ringtee ja Peterburi tee ringristmikul, aadressiga Lagedi tee 1, asuvas kahekorruselise 2000 m2 suuruse Olerexi Väo Keskuse esimesel korrusel on lisaks harjumuspärasele tankla müügisaalile ja toitlustusele ka 100 kohaline multifunktsionaalne restoran, kus lisaks restorani teenuste nautimisele on sobilik korraldada ka erinevaid üritusi, erapidudest – konverentsideni. Keskuse teisel korrusel paiknevad ühe- ja kahetoalised külaliskorterid. 
Täna avatakse täisteenindusjaam, mis teenindab kliente ööpäevaringselt, pakkudes tanklapoes laia valikuga toidu- ja esmatarbekaupu ning maitsvaid eineid avaras ja valgusküllases kohvikus. Müügil on mootoribensiinid B95, B98, diislikütus, eridiislikütus, AdBlue ja LPG autogaas, lähiajal lisanduvad ka elektri kiirlaadijad. Selleks, et võimalikult suurel määral säästa keskkonda saab klaasipesuvedelikku tankida otse tankurist. Kiirustavatele klientidele on loodud võimalused nutitankurite näol ja muidugi juba Olerexi tanklates tuntust kogunud ja klientide poolt väga hästi vastu võetud, XPress so teenindus autost väljumata. Teenustena on klientide kasutuses tolmuimeja, rehvirõhu seade, haagiste rent, automaatpesula - nii väikeautodele, kui väikebussidele. Lähiajal avatakse suur automaatpesula ka rekkatele. 

„Restorani kontspetsiooni loomisel lähtusime soovist pakkuda Eesti inimestele kohta, kus lisaks maitsemeeli kõditavale rännakule saaks korraks unustada meid ümbritseva kiiruse ja närvilisuse. Oleme oma restorani toonud osakese loodust, et ka kivises Tallinnas oleks koht lõõgastumiseks roheluse keskel nautides kalakeste imepärast maailma.“ – märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller. Restoran avatakse lähinädalatel.

Olerex on viimase kahe aasta jooksul ehitanud üle kümne uue teenindusjaama. Möödunud aastal avas kütusemüüja uued jaamad Jõhvis, Turbas ja Valgas. Väo keskuse teenindusjaam on 102 Olerexi tankla Eestis.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub 102 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele. Olerex on ainus Balti päritolu ettevõte, kellel on tanklad kõigis kolmes Balti riigis - lisaks Eestile kolmkümmend kaheksa tanklat Lätis ja viis Leedus. Eesti suurim maksumaksja Olerex Terminal omab Baltimaade üht moodsaimat kütuseterminali Tallinna sadamas Muugal kogumahuga 78 000 m3.
 

 

Väo keskus1

Kohvik

Suvemenüü

Mugav ja hubane peatuspaik

 

 

Hakka püsikliendiks