Eesti suurim tanklakett Olerex laiendas tegevust restorani- ja majutusärisse

Eesti suurim tanklakett Olerex laiendas tegevust restorani- ja majutusärisse

Pressiteade
19.03.2024

Eesti suurim tanklakett Olerex laiendas tegevust restorani- ja majutusärisse

Tallinna piiril asuva Väo Keskuse avamisega laiendas Olerex esimese tanklaketina Eestis tegevust restorani- ja majutusärisse, avades 22 toaga ärihotelli ja 100-kohalise restorani.

Tallinna ringteel Väo liiklussõlmes asuva 2000 ruutmeetril laiuva keskuse eesmärgiks on tulla vastu turu kasvavale nõudmisele pakkuda kõrgkvaliteetseid teenuseid äriettevõtetele, nende väliskülalistele ja -töötajatele. „Ettevõtted laiendavad järjest rohkem oma tegevust piiri taha ja samamoodi tuuakse siia järjest rohkem välisspetsialiste. Mõlemal juhul seistakse silmitsi majutusprobleemiga, mis ühest küljest oleks ettevõttele majanduslikult jõukohane, kuid teisalt tagaks ka kaasaaegse keskkonna, kus peatuv inimene mõistab, et teda väärtustatakse,“ rääkis Väo Keskuse juht Elis Kaurson.

Sellest lähtuvalt rajati Väo Keskuse teisele korrusele 22 ühe- ja kahetoalist külaliskorterit, kus olemas kõik vajalik mugavaks peatumiseks. Lisaks on elanike kasutuses hästivarustatud jõusaal ja saunakompleks ning suvel avatav avar päikeseterrass. „Eestis on tekkinud suur nõudlus uut tüüpi majutuskontseptsiooni järele. Me näeme, et ettevõtted otsivad võimalust, kuhu majutada oma riigisiseselt tihti lähetuses viibivad töötajad, tavapäraselt kaugtööd tegevad eksperdid, kes peavad periooditi ettevõtte peakontoris käima, aga ka väliskülalised või pikemalt siin viibiv välistööjõud,“ rääkis Kaurson. Tema sõnul tagab Olerexi loodud kontseptsioon selle, et ettevõtte käsutuses on alati kohe valmis olev korter, kus on mugav peatuda nii lühema- kui ka pikemaajalisel külalisel ning mis on logistiliselt mugavas asukohas.

Külaliskorterite kõrval paistab keskus silma ka piirkonna suurima ja kaasaaegseima kogukonnarestorani Sõlm poolest, mis sobib ühtmoodi nii ärikohtumisteks, konverentside ja ürituste korraldamiseks kui ka pere ja sõpradega aja veetmiseks. „Koos restoraniga on äriklientide jaoks loodud ideaalne keskkond, kus saab peatuda, tööd teha ja koostööpartneritele tippkokkade poolt loodud maitseelamusi pakkuda,“ selgitas Kaurson. Elamusi pakub tema sõnul ka eesti keeles kõnelev teenindusrobot Kratt ja Eesti restoranide suurim akvaarium, mis mahutab 4,5 tonni vett.

Lisaks külaliskorteritele ja restoranile on Väo Keskuses ka Eesti kaasaaegseim täisautomaatne veokipesula ning klassikalisi tanklateenuseid pakkuv täisteenindusjaam.

Eesti kapitalil põhinev suurim kohalik kütuste jaemüüja Olerex asutati 1994. aastal. Tänaseks kuulub ettevõtte müügivõrku üle 100 täisteenindusjaama ja kiirtankla kõikjal Eestis, andes tööd ligi 800 inimesele. Pika ajalooga firmana peab Olerex äärmiselt oluliseks kestlikku majandamist, taastuvate energiaallikate kasutuselevõttu ja kliimamuutuste pidurdamist.  

Hakka püsikliendiks