Olerex tunnustab reservväelasi

Foto autor Andres Raudjalg

Pressiteade
01.05.2024

Olerex tunnustab reservväelasi

Eesti suurim tanklakett Olerex aitab Kaitseministeeriumil korraldada esmakordselt reservväelaste nädalat, mille eesmärk on tunnustada reservväelasi kui riigikaitse põhijõudu.

Reservväelaste nädal toimub sel aastal 28. aprillist 5. maini. Kaitseministeeriumi partneriks on Eesti kõige suurem tanklakett Olerex.

„Ühiskond tervikuna peab mõistma, et riigikaitse ei ole valitute mure ja vabadust ei saa enam võtta enesestmõistetavana. Sellepärast soovib Olerex anda oma panuse, et reservväelased saaksid ühiskonnas väärilist tähelepanu ning inimesed mõistaksid nende olulisust meie riigile,“ rääkis Olerexi tegevjuht Piret Miller, miks otsustati projektiga liituda.

Eestis on praegu ligi 90 000 reservväelast, kes moodustavad Eesti riigikaitse põhijõu. Reservväelaste nädala eesmärk on väärtustada nende rolli Eesti riigikaitses ja tunnustada nende panust.

„Reservväelased on oluline osa meie ühiskonnast ja riigikaitsest. Hea meel on näha, et ka Eesti ettevõtted tahavad selle sõnumi edastamiseks õla alla panna,“ rääkis kaitseminister Hanno Pevkur. „Olerexi kohalolek nii Eesti suuremates linnades kui ka ääremaal tagab selle, et sõnum riigikaitse olulisusest jõuab mitte ainult inimesteni Tallinnas ja Tartus, vaid ka meie suursaartel ja piirialadel.“

Reservväelaste nädala raames näitavad kohalikud ettevõtted oma toetust, tuues müügile sõdurimundri stiilis digilaigulisi tooteid ning pakkudes reservväelastele soodustusi. 

Olerexi tanklatest leiab spetsiaalselt reservväelaste nädala jaoks disainitud laigumustrilised „Vabaduse maitse“ sõnumit kandvad topsid, millega saab osta kaasa kuumi jooke. Lisaks on toiduvalikus Olerexi sõdurisupp ning hot dog uue juustuvorstiga. Terve käesoleva nädala jooksul kehtib laigulises vormis kliendile ja tõendiga reservväelasele eelnimetatud kampaaniatoodetele 30-protsendiline soodustus kõikides Olerexi teenindusjaamades üle Eesti. Kaitseväe aasta suurima õppuse Kevadtormi esimesel päeval, 6. mail on aga kõikides Olerexi teenindusjaamades Eesti kaitseväe vormi kandvatele või ajateenistuse läbimist tõendava dokumendiga klientidele kohv tasuta.

Eesti kapitalil põhinev suurim kohalik kütuste jaemüüja Olerex asutati 1994. aastal. Tänaseks kuulub ettevõtte müügivõrku üle 100 täisteenindusjaama ja kiirtankla kõikjal Eestis. Olerex annab tööd ligi 800 inimesele. Pika ajalooga firmana peab Olerex äärmiselt oluliseks kestlikku majandamist, taastuvate energiaallikate kasutuselevõttu ja kliimamuutuste pidurdamist. 

Fotol kaitseminister Hanno Pevkur ja Olerexi tegevjuht Piret Miller. Foto autor Andres Raudjalg.

Hakka püsikliendiks