Olerexi äpiga on tangitud juba üle 2 miljoni liitri kütust

Nutitankimine

Pressiteade
14.05.2024

Olerexi äpiga on tangitud juba üle 2 miljoni liitri kütust

Sarnaselt jaekaubandusele eelistab ka mootorikütuste ostmisel järjest enam kliente maksta tanklates nutirakenduse abil. Eesti suurimas tanklaketis täitus hiljuti 2 miljoni äpiga tangitud kütuseliitri verstapost ja ettevõte prognoosib mahtude edasist kiiret kasvu.

Väärtustamaks klientide aega pakub Olerex seni ainsa Eesti kütusemüüjana võimalust äpi abil lisaks kütuse ja ADBlue tankimisele tellida ette toitu ning tanklapoes müüdavaid kaupu, osta sobilik autopesu ja täita klaasipesuvedeliku paak. Lisaks on võimalik äpist näha tanklates olevate rendihaagiste saadavust ning broneerida endale sobiv.

“Kuigi teenindusjaamad on muudetud peatuste tegemiseks väga mugavaks, on siiski palju neid inimesi, kellel on vaja kiiresti edasi liikuda. Just Olerexi klientide aja väärtustamiseks oleme loonud ainsa kütusefirmana Eestis sellise äpi, millega saab ilma liigse ajakuluta kasutada pea kõiki tanklateenuseid,” rääkis Olerexi tegevjuht Piret Miller. “Lisaks saab äpiga mugavalt maksta ka siis, kui tanklapood on kinni.” Kuigi nutilahendusi kasutab julgemalt noorem põlvkond, on Olerex võtnud eesmärgi suunata äppi kasutama ka vanemat generatsiooni. “Just seepärast on äpi loomisel ja uuendamisel olnud alati eesmärgiks lihtsus ja selgus,” selgitas Miller. 

Et äpi roll on kütusemüügis järjest suurem, näitab seegi, et viimase aastaga on nutitangitud üle 2,1 miljoni liitri kütust. “Nutitankimine on muutumas järjest populaarsemaks ja see annab ka meile võimaluse oma klientidega senisest personaalsemalt suhelda ning hallata paremini OLEREX PLUSS lojaalsusprogrammi,” selgitas Miller, miks tasub äppi kasutada. 

Tema sõnul on tänaseks Olerexi äppi alla laetud Google Playst ja App Store’ist kokku ligi 64 000 korral. Viimase aasta jooksul on läbi äpi tehtud üle 80 000 makse. Aktiivselt kasutatakse ka toidu ettetellimise võimalust. Populaarsemad toidud, mida äpi kaudu tellitakse on näiteks praad kebabiga, wrap kebabiga, praad krõbekanaga ja pelmeenid. 

“Kui enne pidi oma kliendikonto vaatamiseks sisse logima iseteenindusse, siis nüüd on kogu info olemas äpis, sealhulgas ka kogunenud virtuaalraha, mida saab nüüd kasutada ka äpiga makstes,” lisas Miller. 

Eesti kapitalil põhinev suurim kohalik kütuste jaemüüja Olerex asutati 1994. aastal. Tänaseks kuulub ettevõtte müügivõrku üle 100 täisteenindusjaama ja kiirtankla kõikjal Eestis, andes tööd ligi 800 inimesele. Pika ajalooga firmana peab Olerex äärmiselt oluliseks kestlikku majandamist, taastuvate energiaallikate kasutuselevõttu ja kliimamuutuste pidurdamist.  

Hakka püsikliendiks