Olerex müüb minutis üle kahe ja päevas mitutuhat tortilla kebabi

Tanklaketi teenindusjaamadest on Eestis saanud klientidele alternatiivsed toidukohad, millele annab kinnitust Olerexi teenindusjaamade poodides ülisuurtes kogustes müüdud tortilla kebabide hulk.

Olerexi turundusjuhi Janne Laiki sõnul asendab teenindusjaama kauplus teelolijale sageli hommikutundidel, lõunapausidel ja õhtusöögi ajal toitlustuskohta. „Menukaim toode Olerexis on vaieldamatult tortilla kebab, mida müüme minutis üle kahe ja päevas mitutuhat. Kui vaatame kellaajaliselt, siis lõunatundidel kell 12-15, müüme veidi üle 3 tortilla kebabi minutis,“ ütles Janne Laik.

„Olerexi märksõnad toitlustuse pakkumisel on kvaliteet ning hea kvaliteedi ja hinna suhe,“ märkis Olerexi kaubandus- ja toitlustusjuht Tiiu Valk. „Samuti jälgime tervislikkust ning teeme oma tooted sellest lähtuvalt, mistõttu valime hoolikalt ka toorainet.“

Tervislikkusest ja valiku suurendamisest lähtudes lisas Olerex suve alguses toitlustuse menüüsse spetsiaalselt taimetoitlastele mõeldud quesadilla kikerherneste ja köögiviljadega.  „Klientide seas on see juba populaarsust võitnud. Ka varasemalt said soovijad osta tortilla kebabi ilma lihata, kui nad selleks soovi avaldasid, või lihtsalt salatit, kuid nüüd on taimetoitlastele olemas ka spetsiaalne toidulahendus,“ rääkis Janne Laik. Uus taimetoitlaste quesadilla koosneb tortillast, kikerhernestest, spetsiaalsest vürtsikast juustukastmest, hiina kapsast, paprikast, tomatist, sibulast. Kui kliendile mõni salatikomponent ei meeldi, siis võib ta selle ära jätta või asendada mõne teise komponendiga. Lisaks on Olerexi tootevalikus väike 0,2l sojajook, mida veganid saavad oma kohvile lisada.

Olerexi eeliseks peab Janne Laik seda, et nende kiire toidu valik on väga rikkalik ja valmistatud alati värskest ja kvaliteetsest toorainest. Olerexis pannakse toit alati kokku kliendi silme all ehk teisisõnu ei ole tooted eelküpsetatud ning klient saab öelda, kui mõnda komponenti toidu sisse ei soovi.

Tiiu Valki sõnul näitab seda, et klient tervislikku armastab, väikeste porgandite edukas müük, valikusse lisandunud kirsstomatite ja õunte menukus. „Klientide poolt on leidnud hea tagaside tatraküpsised, köögi- (porgand, peet) ja kaunviljadest (hummus, lääts) krõpsud. Kohe-kohe on lisandumas eestimaine naturaalne õunamahl,“ tõi Tiiu Valk näiteid tervisliku toidu valikutest.

Tiiu Valk kinnitas, et Olerexi toidu sortiment on pidevas muutumises ning iga kuu on nende lettidel näha midagi uut. Näiteks testib Olerex pilootprojektina Tallinna Ahtri teenindusjaamas smuutide valmistamist. „Kui see idee meeldib klientidele, siis viime smuutid ka teistesse tanklatesse,“ sõnas Janne Laik.

AS Olerex on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks rohkem kui 80 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud Eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele ning läbi selge ja läbipaistva tarneahela kasutamise tagab klientidele kvaliteetse ja 100% lisandivaba kütuse. Olerexi poolt teenitud kasum jääb kodumaale ja sellest valdav enamus reinvesteeritakse Eestisse.

 

Lisainfo:

Janne Laik
AS Olerex
turundusjuht
e-post: janne.laik@olerex.ee
GSM: + 372 530 61 325

Hakka püsikliendiks