Kvaliteetne kütus ja AdBlue Olerexist

Mootorikütuse kvaliteet on sõiduki mootorile eluliselt tähtis. Olerex ostab oma vajamineva kütuse Leedus asuvast Mažeikiai naftatehasest, mis kuulub Poola firmale PKN Orlen.

 

Orlen on Kesk-Euroopa suuremaid kütusefirmasid, mis varustab lisaks Eestile kütusega ka Lätit, Leedut, Ukrainat ja mitmeid Lääne-Euroopa riike. Eestisse tuuakse kütus mööda raudteed ning hoiustatakse Tartumaal Kärknas ning Harjumaal Maardus asuvates terminalides.

 

Olerexi logistikajuhi Priit Põlluste sõnul on kogu Euroopa Liidus ja sealhulgas Eestis kehtestatud kütusele kindlad standardid. „Kütuse kvaliteedile on väga kõrged nõudmised. Igale partiile väljastatakse sertifikaadid ja kontroll on pidev,“ sõnas Põlluste.

 

Olerexis jaamades müüdav mootoribensiin vastab Eesti vabariigis kehtestatud standardile EVS-EN 228 ja diislikütus standardile EVS-EN 590. Olerexi tanklaid varustatakse uue kütusega iga nädal!

 

AdBlue nüüd 17 tanklas

 

Olerexi tanklavõrku kuulub nüüd juba seitseteist jaama, kus uute diiselsõidukite omanikud saavad tankida AdBlue’d.

 

AdBlue on spetsiaalselt diiselmootoritele välja töötatud vesilahus, mis aitab vähendada heitgaaside kogust. AdBlue võimaldab saavutada vastavust eurodirektiividega kehtestatud heitgaasinormidele Euro 4, Euro 5 ja Euro 6. AdBlue tankimine on Olerexi tanklates lihtne ja mugav. Kõik tankurid on varustatud AdBlue kirjadega.

 

Hetkeseisuga saab AdBlue heitgaasivedelikku tankida Olerexi Keila, Harkujärve, Peterburi, Jõelähtme, Jüri, Märjamaa Orgita, Pärnu Tallinna mnt, Kuressaare, Lihula, Narva, Kunda, Rakvere Rägavere tee, Põltsamaa, Põlva, Viljandi, Tartu Räni ja Ringtee tanklates.

Hakka püsikliendiks