Olerexis on müügil keskkonnasäästlikud puhastusvahendid

Meie soov on tagada puhtam ja tervislikum elukeskkond ning käituda keskkonnateadlikult. Oleme Olerexi teenindusjaamades üle aasta kasutanud keskkonnasäästlikke probiootilisi hügieeni- ja puhastustooteid. Soovitame neid ka oma klientidele kodus kasutamiseks.

Probiootilised puhastusvahendid on allergiavabad ja sisaldavad inimesele kasulikke baktereid, mis tasakaalustavad meie mikrobioloogilist elukeskkonda. Kõik tooted on sada protsenti biolagunevad, mittesüttivad ja ohutud täiskasvanutele, lastele ja lemmikloomadele.

Probiootilised tooted:

  • On ohutud. Nad ei tekita ohtlikke aure ega lõhnu. Puhastades pole vaja kasutada kindaid, maski ega kaitsepõlle.
  • On ökoloogiliselt kasulikud. Puhastustoodete kasutamine loob stabiilse ja tervisliku mikroobse keskkonna ja vähendab saasteainetega seotud riske. Kasulike bakteritega hoolduspuhastusained vähendavad loodusliku konkurentsi teel olulisel määral paljude haigustekitajate arvukust.
  • Sisaldavad kemikaalide ja desinfitseerimisainete asemel kasulikke ja ohutuid probiootilisi baktereid.

Olerexist saate osta:

  • Super puhastajat, mis eemaldab rasva-, õli-, tahma-, toidu- ja värviplekid; närimiskummi ja muu raske mustuse.
  • Universaalset puhastus- ja pesuvahendit kõigi pestavate pindade igapäevahoolduseks (mööbel, seinad, põrandad, autosalongid).
  • Orgaanilist happelist puhastusvahendit katlakivi, rooste, lubja, kusihappe, hallituse ja teiste oksiidide eemaldamiseks.
  • Tekstiilipuhastusvahendit, mille probiootiliste bakterite kasulik järelmõju mustuse ja ebameeldivate lõhnade vastu säilib vähemalt 72 tundi.
  • Sanitaarruumide puhastajat igapäevahoolduseks (vannitoad, duširuumid, WC-d, suvilate tualetid, kuivkäimlad, keldrid ja muud niisked ruumid). Asendamatu võitluses hallitusega: alandab niiskustaset niiskes ruumis, pidurdab hallituse teket ja leviku riski ning seeneeoste arvukust sisse hingatavas õhus. Pärsib edukalt küüneseene levikut.

Loe probiootiliste toodete kohta lisa siit: https://probiootiline.ee/

Hakka püsikliendiks