Täname oma kliente meeldiva aasta eest

Jõulupühad on peetud ja nüüd on hea tagasi vaadata möödunud aastale.

Tunneme suurt rõõmu, et saime anda oma panuse meie rahvale ühe südamelähedase sündmuse toimumisele. XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm” tähistas kaht suurt juubelit – 2019. aastal möödus laulupeo sünnist 150 aastat ning 85-aastane tantsupidu toimus kahekümnendat korda. Oli tõeliselt meeleolukas ja meeldejääv pidu.

Ka Olerex tähistas sel aastal juubelit. Juba 25 aastat oleme eestimaalastele kvaliteetset kütust, maitsvat kohvi ja kõhtu täitvaid sööke pakkunud. Sel aastal avasime uued täisteenindusjaamad Mustvees ja Tartus.

Tegutseme jätkuvalt selle nimel, et tagada puhtam ja tervislikum elukeskkond. Kasutame oma teenindusjaamades keskkonnasäästlikke probiootilisi hügieeni- ja puhastustooteid. Samuti oleme toitlustuses täielikult üle minemas ökoloogiliste biolagunevate pakendite kasutamisele.

Oleme tänulikud pika koostöö eest Rallikrossile. On südantsoojendav, et Olerex valiti sel aastal loomaaia aasta sõbraks Tiigrioru projekti toetamise eest. Olime uhkusega Saaremaa Ooperipäevade peatoetaja. Ja meil on hea meel, et oleme ka sel aastal koos oma klientidega toetanud noortesporti. Sporditopsi kampaaniaga oleme aidanud noored motosportlased, maadlejad, suusatajad, rallikrossi sportlased ja jäähokimängijad unistustele lähemale. Samuti toetame Tallinna ja Tartu lastehaiglate toetusfondi ja ulatame abikäe lastele, kes vajavad paranemiseks käerobotit.

Täname teid meeldiva aasta eest!

Õnnelikku teelolemist, muretut kohalejõudmist ja põnevaid uusi seiklusi!

Olerex

 

 

Hakka püsikliendiks