Viiruse leviku piiramine Olerexi jaamades

Hea Olerexi klient!

Eestis kuulutati 12.03.2020 välja eriolukord seoses koroonaviiruse levikuga.
Käesolevaga soovime omalt poolt kinnitada, et AS Olerex suhtub olukorda tõsiselt ning on oma klientide ja töötajate ohutuse tagamiseks lisaks tavapärastele rakendanud järgmisi erakorralisi meetmeid:

  • Kõikides teenindusjaamades on nii klientidele kui ka töötajatele võimaldatud käte pesemine ja/või käte desinfitseerimisvahendi kasutamine.
  • Teenindusjaamas desinfitseeritakse kord paari tunni jooksul sageli kasutatavaid pindasid (ukselingid, ühiskasutatavad teeninduspinnad, kohvimasinad, lauad, toolid, iseteeninduskassa pinnad jne).
  • Haigusnähtudega töötajaid tööle ei lubata, sümptomite ilmnemisel tööpostil olles saadetakse töötaja koheselt kodusele ravile.
  • Kõikide haiguslehele jäänud töötajatega võetakse ühendust, et välja selgitada võimalik koroonaviirusesse nakatumine ning välistada viiruse edasine levik kaastöötajate kaudu.
  • Kõikidele ettevõtte töötajatele on antud juhised, kuidas praeguses eriolukorras end ja teisi viiruse eest kaitsta.

Veternaar- ja toiduameti info kohaselt koroonaviirus toidu kaudu ei levi, tanklates valmistatud ja müüdav toit ei ole seega meie klientidele kuidagi ohtlik.

Rohkem infot: https://vet.agri.ee/et/uudised/soovitused-toidukaitlejatele-seoses-koroonaviirusega

Peetri, Mustvee ja Tartu Aardla teenindusjaamades on võimalik kasutada Xpress teenindusakent ning tellida oma ostud autost väljumata.

Tanklat külastades saad ise ennast kaitsa nii:
Pese enne peale tankla külastamist ja pindade katsumist käsi sooja vee ja seebiga või kasuta alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit.
Väldi silmade, nina ja suu katsumist puhastamata kätega.
Väldi kontakti inimestega, kellel on välised haigustunnused.

Hakka püsikliendiks