Olerex ehitab sel aastal kolm uut tanklat

Eesti suurim mootorikütuste müüja Olerex ehitab sel aastal kolm täiesti uut tanklat Tallinnas, Rakveres ja Kilingi-Nõmmel, Olerex on suurtest kütusemüüjatest ainus, kes sel aastal uusi tanklaid avab ja laieneb.

Lisaks on Olerex sel aastal renoveerinud neli teenindusjaama Harjumaal Harkujärvel, Maardus, Kuressaares ja Kärdlas ning laiendanud oluliselt LPG autogaasi teenindusvõrku.

Olerexi tegevjuht Piret Milleri sõnul näitab nõudlus tanklateenuse järele pidevat kasvu – teenindusjaamad on kujunenud omalaadseks teeäärseks kütuste, toidu, teenuste ja esmatarbekaupade väikekaubamajadeks, kus kliendi jaoks kõige olulisem on kiire ja mugav teenindus,“ lausus Miller.

„Olerex on võtnud tänases olukorras initsiatiivi, leiame, et täna on õige hetk laieneda. Lisaks kinnisvarale, see on uute tanklate ehitamisele ja olemasolevate renoveerimisele, oleme viimastel kuudel palju energiat panustanud Olerexi e-poe arendusse, millest täna on saanud suurima kaubavalikuga e-pood meie valdkonnas,“ märkis Miller.

Olerexi uutest, käesoleval aastal ehitatud teenindusjaamadest saab esimesena valmis oktoobris Pärnumaal Kilingi-Nõmme külje all asuv uus tankla, Tallinna Haabersti Linnu tee ja Rakvere tankla avavad uksed käesoleva aasta detsembris. Sel aastal renoveeritud jaamadest valmisid suvel Harkujärve ja Maardu, ehitustööd käivad veel Kuressaare ja Kärdla teenindusjaamades. Olerex paigaldas LPG uued tankurid sel aastal Maardu, Kiviõli, Viljandi Mustivere, Lihula ja Piira tanklatesse, kokku on ettevõttel nüüd 30 LPG autogaasi tankimisvõimalust üle Eesti.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub 98 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100 protsenti Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele.

Hakka püsikliendiks