Olerex avas Rakveres uue tankla, plaanis tänavu veel 6 jaama avada

Olerex avas jaanuari lõpus Rakveres Põhjakeskuse vastas uue täisteenindusjaama. Alanud aastal rajab kütusemüüja üle Eesti veel seitse täiesti uut teenindusjaama ning uuendab olemasolevaid. Investeeringu kogumaksumus ulatub kümne miljoni euroni.

Käesoleval aastal valmivad Olerexil uued täisteenindusjaamad Tallinnas Linnu teel, Otepää kesklinnas ja Ida-Virumaal Iisakus ning automaattankla Ikla piiripunkti lähedal.

Lisaks käivad ettevalmistused kahe suure täisteenindusjaama ehituseks Tallinna ümbrusse.

Rakvere Põhjakeskuse vahetus läheduses avatud Tõrremäe teenindusjaam on ehitatud Olerexi uue kontseptsiooni alusel – uues jaamas on olemas kõik teelolijale ja sõidukile vajalik: mootorikütused 95, 98, diislikütus, AdBlue, autogaas LPG, klaasipesuvedelik tankuris ja autopesula.

“Täna saab elektriautot laadida Olerexi 14 teenindusjaamas üle Eesti, kui palju sel suunal lähiajal juurde investeerime, sõltub kuidas turg käitub ja milliseks kujuneb turunõudlus,” kommenteeris Olerexi tegevjuht Piret Miller.

14 jaama näol on siis peamiselt tegemist endiste ELMO jaamadega, mis hetkel veel pakuvad kiirlaadimist vaid CHAdeMo standardile. Möödunud aasta augustis avas Olerex koos elektriautode laadimislahenduste pakkujaga Enefit Volt Tartus Olerexi Aardla tanklas ka oma esimese ülikiire laadimispunkti.

Hakka püsikliendiks