Olerex laiendab käsipesulate teenust

Eesti suurim kütusemüüja Olerex avas Võrus oma automaatpesulate keti kõrval teise käsipesula Eestis, ettevõte plaanib käsipesulate teenust laiendada ning järgmise käsipesula ehitada Sauele.

„Olerex on lisaks kütusemüügile kasvanud suurimaks automaatpesulate ketiks Eestis. Üha enam kliente soovib oma sõidukit aga ise pesta ja hooldada, tuleme klientide ootustele ja nõudlusele vastu ning ehitame oma esimesed käsipesulad,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller.

Võru linna sissesõidul asuv käsipesula on kolme pesukohaga, millest üks on mõeldud suurematele tarbesõidukitele, sealhulgas kaubikutele ja traktoritele. Pesu eest saab tasuda sealsamas makseterminalis nii sularaha, maksemüntide kui pangakaardiga.  

Olerexi esimene käsipesula töötab Paides, Võrus avatav pesula on teine ning kolmanda plaanib ettevõte ehitada sügisel Tallinna ringtee Saue tanklasse. Olerexil on kokku üle Eesti 28 automaatpesulat.  

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub tänaseks 99 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele. 

Käsipesula

Hakka püsikliendiks