OLEREX AVAS TURBAS UUE TÄISTEENINDUSJAAMA

Teekond Tallinnast Haapsallu muutus palju mõnusamaks. MIKS? Eesti suurim kütusemüüja Olerex avas uue teenindusjaama, Tallinn-Haapsalu maantee viiekümnendal kilomeetril, Turbas.

Uues tanklas ootab külastajaid suure teenindussaarega kohvik, mis on orienteeritud kiirele ja toekale kõhutäiele, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood, avar puhkeala ning loomulikult kõik vajalik sõidukitele, kaasa arvatud automaatpesula.

Kõigis Olerexi teenindusjaamades on tegevuse aluseks KIIRUS, nii ka Turba teenindusjaamas kus toimivad erinevad kiirust tagavad nutilahendused – nutitankurid,  e-pood, iseteeninduskasse, toidu ettetellimiskiosk ja palju muud. Toidu ettetellimise kiosk on uudne lahendus toidu tellimise kiirendamiseks, et klient ei peaks toidu tellimuse esitamiseks järjekorras seisma.

Kuidas toidu ettetellimine toimib - klient saab kohe tanklasse sisenedes soovitavad toidud iseteeninduses ära tellida ning seni kuni toitu valmistatakse on aega poes ringi vaadata valida meelepärane jook toidu kõrvale või leida muid sobivaid tooteid.

 

Tanklas on müügil mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus, eridiisel, AdBlue ja LPG autogaas ning teenustena haagiste rent, klaasipesuvedeliku tankur, mis võimaldab klaasipesuvedelikku tankida täpselt nii palju kui vaja ning vajadusel teenindus autost väljumata tänu mugavale Xpress alale.

Turba teenindusjaam on avatud 6-24 ning nutitankurist saab tankida 24/7. 

Tänu suurele parkimisplatsile mahuvad Turba teenindusjaama külastama nii kaubikud kui ka suuremad veokid.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub 100 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele.

Olerex on ainus Balti päritolu ettevõte, kellel on tanklad kõigis kolmes Balti riigis - lisaks Eestile kümme tanklat Lätis ja viis Leedus. Eesti suurim maksumaksja Olerex Terminal omab Baltimaade üht moodsaimat kütuseterminali Tallinna sadamas Muugal kogumahuga 78 000 kuupmeetrit.

.

Hakka püsikliendiks