Tee oma pangakaardist Olerexi kliendikaart

ööö

Liitke oma pangakaart (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop) OLEREX PLUSS lojaalsusprogrammiga ja saate igapäevaselt väärt soodustusi:

  • Kütusesoodustus – Olerexi püsikliendina on Sulle alati garanteeritult hinnavõit igalt kütuseliitrilt 2,6 senti + 3% virtuaalraha tehingu maksumusest püsikliendikontole.
  • Toitlustus  – Ostes Olerexi teenindusjaamast omal valikul sooja toitu 3% virtuaalraha tehingu maksumusest püsikliendikontole. 

  • Toidukaubad - Ostes Olerexi teenindusjaamast omal valikud toidukaupu, saad 3% virtuaalraha tehingu maksumusest püsikliendikontole

  • Kuumad joogid - Ostes Olerexi teenindusjaamast  omal valikul kuuma joogi, saad 3% virtuaalraha tehingu maksumusest püsikliendikontole

  • Autopesu -15% – Olerexi püsikliendina saad autopesu põhiprogrammid ja lisateenused 15% soodsamalt. Tutvu autopesu programmidega siin.

  • Haagiserent -10%  – Olerexi püsikliendina saad haagiseid rentida 10% soodsamalt. Tutvu erinevate haagistega siin

Lojaalsusprogrammist OLEREX PLUSS lähemalt (https://olerex.ee/era/lojaalsusprogramm)

Lojaalsusprogrammiga liitumine on lihtne.  Esimesel korral tuleb klienditeenindajat informeerida oma soovist liita pangakaart oma lojaalsuskontoga. Sisestage makseterminali oma ID-kaart ja seejärel maksekaart. Edaspidi piisab vaid pangakaardi sisestamisest makseterminali või viipekaardi puhul viipamisest ning selle alusel saab nautida OLEREX PLUSS soodustusi.

Kui vahetate pangakaarti, siis tuleb soodustuse saamiseks uus pangakaart OLEREX PLUSS kontoga liita ükskõik millises Olerexi teenindusjaamas. Kokku saab liita oma lojaalsuskontoga kuni 3 pangakaarti.

Vanu kaarte saab eemaldada Olerexi iseteeninduskeskkonnas.

NB! Esialgu toimivad meie automaattanklates püsikliendikaardina ainult ID-kaardid.

Hakka püsikliendiks