Ajalugu

AS Olerex on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks juba üle 82 täisteenindusjaama ja kiirtankla üle Eesti. AS Olerex kuulub Eesti suurimate kütuse jaemüüjate hulka ning annab tööd enam kui 600 inimesele.

Meie müügivõrku kuuluvad täisteenindusjaamad ja kiirtanklad kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani. Lisaks sellele on Olerexi kliendid teretulnud meie koostööpartnerite jaamades Lätis ja Leedus.

Oleme klientidele usaldusväärneks partneriks, kelle tugevuseks on 20-aastase kogemustepagas ja oma tööle pühendunud professionaalne meeskond.

Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks. AS Olerex ehitas 2014 aastal 2 uut teenindusjaama. 3. augustil avati uus teenindusjaam Tallinna piiril Õismäel ja 6. novembril Põlvas. Jaanuaris 2015 avati uus teenindusjaam Rakvere kesklinnas ning automaatjaam Murastes. Uuenduskuuri läbib lisaks Kuressaare, Aseri  ja Aovere jaamale ka  Jõelähtme teenindusjaam. Investeeringu kogumaht on ligi 5 miljonit eurot.