Meist ja ajalugu

AS Olerex on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks üle 100 täisteenindusjaama ja kiirtankla kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani. Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, andes tööd juba üle 800-le inimesele üle terve Eesti nii väiksemates maapiirkondades kui suuremates linnades.

Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja reinvesteeritakse suures ulatuses meie kõigi parema tuleviku hüvanguks, sealhulgas ka teenindusjaamade rekonstrueerimisse klientide mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks.

Oleme enda klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 30-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond, kelle töövaldkonda kuulub ka tanklate kaasajastamine, eesmärgiga pakkuda meeldivat teeninduskogemust kliendile ja head töökeskkonda töötajatele. Olerexi on korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.

Lisaks sellele on Olerexi kliendid oodatud meie koostööpartnerite teenindusjaamadesse – kokku mitmes tuhandes tanklas Lätis, Leedus, Poolas, Saksamaal, Soomes ja Rootsis. Olerexi koostööpartnerite juures tankides võite olla kindlad, et tegu on kvaliteetse kütuse ja usaldusväärse partneriga.

Hakka püsikliendiks