Uudised

Vähendamaks plastjäätmete poolt tekitatud keskkonnasaastet, õhutab Olerex kliente ostma klaasipesuvedelikku mitte plastkanistriga, vaid hoopis vastavast tankurist.
LOE EDASI
Puhkuste kõrgaeg kutsub autoga Eestit ja Euroopat avastama. Kasutades säästvat sõidustiili on lisaks keskkonna hoidmisele võimalik märgatavalt vähem kulutada ka kütuse ostmisele.
LOE EDASI
Pärast Kuressaare tankla LPG tankuri rekonstrueerimistöid on LPG müük taas avatud.
LOE EDASI
Vabariigi President Alar Karise, kaitseminister Hanno Pevkuri, kaitseväe juhataja kindral Martin Heremi ja Kaitseliidu ülema kindralmajor Ilmar Tamme osavõtul anti AS Olerex esindajale üle hõbetaseme „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus panuse eest Eesti riigikaitsesse reservväelaste toetamisel.
LOE EDASI
Kinnisvaraarendaja Favorte ja Eventus Ehitus pidasid eile Väo Äripargi esimest sarikapidu, et tähistada Plaasi 2 ja 4 ärihoonete täiskõrguse saavutamist. Favorte investeerib otse Väo liiklussõlme äärde kerkivasse äriparki 20 miljonit eurot. Lisaks mugavamaks muutunud liiklemisele on Väo Äripargi kõrvalkinnistul uksed avanud Eesti suurimale kütusemüüjale Olerexile kuuluv Väo keskus, kust lisaks teenindusjaamale ja veokipesulale leiab ka kohalikul turul ainulaadse ärihotelli koos ettevõtetele mõeldud külaliskorteritega, kust ei puudu ka jõusaal ja saun. Lisaks on Väo keskuses kaasaaegne restoran ja võimalik pidada konverentse.
LOE EDASI
Sarnaselt jaekaubandusele eelistab ka mootorikütuste ostmisel järjest enam kliente maksta tanklates nutirakenduse abil. Eesti suurimas tanklaketis täitus hiljuti 2 miljoni äpiga tangitud kütuseliitri verstapost ja ettevõte prognoosib mahtude edasist kiiret kasvu.
LOE EDASI
Aprillis esmaregistreeriti Eestis 2040 diiselmootoriga sõidukit. Kokku on käesoleval aastal registrisse kantud Transpordiameti andmetel 5671 diiselsõidukit. Võrdluseks, bensiinimootoriga autosid on Eesti teedele lisandunud aasta esimeste kuudega 3315 ning elektrilisi 566. Sellele, et eestlane eelistab jätkuvalt sisepõlemismootoriga sõidukit elektriautole, viitab ka kõnekas fakt, et 1. aprilli seisuga on diiselautosid teedel kokku 393 745 ja bensiinimootoriga 345 689, elektriautosid aga vaid 6500.
LOE EDASI
Eesti suurim tanklakett Olerex aitab Kaitseministeeriumil korraldada esmakordselt reservväelaste nädalat, mille eesmärk on tunnustada reservväelasi kui riigikaitse põhijõudu.
LOE EDASI
Väo Keskuses asub kogukonnarestoran Sõlm, mis on Eestis mitmes mõttes ainulaadne, pakkudes tippkoka poolt loodud menüü kõrval sama palju elamusi ka interjööris ja ootamatus tipptehnoloogias.
LOE EDASI
Kolmapäeval, 27. märtsil kell 14.30 avatakse Tallinna linnapiiril asuva Väo Keskuse kogukonnarestoranis Sõlm noorte kunstnike näitus „Lasnamäe disainis“, mis toob vaatajateni Lasnamäe linnaosa tuntud kohad, kuid seda täiesti uudsel kujul.
LOE EDASI
Hakka püsikliendiks