MEIST

AS Olerex on 1994. aastal asutatud Eesti kütusefirma, kelle müügivõrku kuulub tänaseks üle 100 täisteenindusjaama ja kiirtankla kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani. Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis, andes tööd juba üle 800-le inimesele üle terve Eesti nii väiksemates maapiirkondades kui suuremates linnades.

Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil. Meie fookuses on kvaliteet - Teie ja Teie sõiduki rahulolu on meie äri süda. Pingutame, et meie teenindusjaama külastus muudaks Teie päeva paremaks. Olerexi taotlus on võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

Oleme enda klientidele usaldusväärne partner, kelle tugevuseks on 30-aastase kogemustepagasiga oma tööle pühendunud professionaalne meeskond, kelle töövaldkonda kuulub ka tanklate kaasajastamine, eesmärgiga pakkuda meeldivat teeninduskogemust kliendile ja head töökeskkonda töötajatele. Olerexi on korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks.

Olerexi ärikliendi kaart kehtib rohkem kui seitsmes riigis üle Euroopa, lisaks töötame igapäevaselt võrgustiku arendamisega

Hakka püsikliendiks