Pisipood

E-pood

Meil kõigil on kasutada täpselt 24 tundi ööpäevas, iga minut on kallis. Olerex aitab Sul väärtuslikku aega kokku hoida, sest on kõikjal Eestis - seal, kus oled Sina.

Tere tulemast Olerexi Pisipoodi – meil teed ostud mõne hetkega!

Olerexi Pisipood on loodud kiirust ja mugavust väärtustavale inimesele, kaupluse leiad 86 teenindusjaamast üe Eesti. Harjumuspäraste tankla kaupade kõrval on pisipoes müügil ka peamised põhitoiduained, mille otsa lõppemine kipub alati tulema ootamatult. Meilt saab kiirelt kätte hakkliha, piima, leiva, munad, või, singi, juustu, suhkru ja palju muud igapäevaselt vajalikud toidukaubad aga ka näiteks probiootilised puhastusvahendid.

Toidu- ja majapidamise esmatarbekaubad on tagatud kõikides meie 91 tankla pisipoes ja seda tavakauplusega võrreldavate hindadega.

Olerexi pisipoe juures on nüüd ka e-tellimise keskkond, kus saab teha ostud mugavalt ja väheste kontaktidega. Külasta lehte www.pisipood.ee, mida teenindab 76 Olerexi tanklat üle Eesti. Komplekteeri mugavalt arvutis, nutitahvlis või telefonis oma toidukorv ning juba poole tunni pärast võid valitud Olerexi tanklasse ostudele järele minna.

Selleks, et tagada kriisi ajal võimalikult väike kontaktide arv inimeste vahel, võimaldame 28 tankla pisipoes kauba kättesaamist tanklasse sisenemata, luugi kaudu. Teistes pisipoodides väljastatakse tellitud tooted tankla klienditeenindusletis.

Täna saab meie e-tellimiskeskkonnast ette tellida toidu- ja majapidamistarvete esmatarbekaubad, tasumine toimub kauba kättesaamisel. Kaubale järele tulles võid paluda teenindajal lisada oma tellimusele ka teisi lemmiktooteid, näiteks kohvi ja saiakesi.  

KOHTUME OLEREXI PISIPOES!

Hakka püsikliendiks